XV Niedziela Zwykła - 10.07.2022 r.

  1. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień, nie będzie po południu Mszy św. o godzinie 16.00, natomiast jest dodatkowa Msza św.  o godzinie 19.30.
  2. Kaplica Adoracji otwarta codziennie od pierwszej Mszy porannej do ok. godz. 19.30. Zachęcamy do odwiedzania Jezusa eucharystycznego i ufnej modlitwy, także w intencji pokoju na świecie.
  3. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w środę 13 lipca, najpierw na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na czuwanie, modlitwę różańcową i procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Na procesje fatimską przynośmy ze sobą świece. 
  4. Zainteresowanych Pieszą Pielgrzymką Lubelską w Grupie nr 3 odsyłamy na stronę internetową parafii oraz „Trójeczki”. W kancelarii lub zakrystii można również podawać intencje na pielgrzymkę oraz ofiary naFundusz Idę z Tobą” wspierające pielgrzymów. Ofiary można również przekazać na konto parafialne z dopiskiem „Fundusz idę z Tobą”.
  5. Kancelaria parafialna czynna cały czas tak samo, czyli od 16.00 do 19.00. Tylko w soboty od 16.00 do 18.00.
  6. POCZYTAJKA czynna w wakacje tylko w niedzielę od 8.00 do 14.30. Polecamy dobrą książkę oraz prasę katolicką. W tygodniku Niedziela polecamy artykuł: Pamiątki po Zbawicielu. W Gościu Niedzielnym artykuł: Bezcenne krople. W Gościu Niedzielnym jest również kolejna płyta Biblii Audio. Nie zapominajmy o codziennym odkrywaniu i przyswajaniu Słowa Bożego, które ożywia nasze serce i umysł oraz rodzi wiarę.
  7. Zapraszamy na Festiwal Organowy w Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie. W tym roku koncerty będą się odbywały w lipcu i sierpniu w każdą środę o godz. 19.00.
  8. Dzisiaj przed kościołem można wesprzeć dobrowolną ofiarą młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania przez 3 lata w małych grupach, w domach, w formacji post crezima, a w wakacje wyjeżdżają na obóz rekolekcyjny jako integralną część tego przygotowania. Często jest to młodzież z rodzin wielodzietnych, dlatego prosimy o wsparcie w ich imieniu i dziękujemy za nie.
  9. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach: dzieciom, młodzieży, rodzinom, naszym parafianom i wszystkim gościom, ale także tym, którzy pracują, którzy zostali w domach, wszystkim życzymy błogosławionego czasu. Polecamy Was dobroci i matczynemu wstawiennictwu Niepokalanego Serca Maryi.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym  tygodniu do wieczności odeszli: Marianna Stolarczuk z ul. Romanowskiego; Barbara Staniszewska z ul. Krasińskiego; Czesław Malik z ul. Leonarda; Tadeusz Niedźwiadek z ul. Herbowej.. Wieczny odpoczynek racz  im dać Panie….