VI Niedziela Zwykła - 13.02.2022 r.

 1. Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych będzie sprawowana dzisiaj o godz.14.30. 

 

 1. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, czuwanie fatimskie połączone z modlitwą różańcową i zakończone procesją.

 

 1. Koronka do Bożego Miłosierdzia jest wspólnie odmawiana w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 10.00. Rozpoczęcie koronki o godz. 9.45.

 

 1. Narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa zapraszamy jutro, z okazji wspomnienia św. Walentego, na Eucharystię o godz. 18.00 oraz specjalne błogosławieństwo dla tych zakochanych par.

 

 1. We wtorek kolejna Katecheza Dziesięć Słów. Katecheza odbędzie się po Mszy wieczornej o godz. 18.45. Zapraszamy do tych katechez. 

 

 1. Bracia ze wspólnot neokatechumenalnych mają pozwolenie i pismo proboszcza, że mogą głosić dobrą nowinę po domach. Jeśli więc będą dzwonić to trzeba ich wylegitymować, aby mieć pewność, że są posłani z misją głoszenia słowa Bożego.

 

 1. Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka informuje, że deklaracje do wypełnienia PIT-u i możliwość przekazania 1 % podatku na rzecz stowarzyszenia, można codziennie od poniedziałku do soboty składać w kancelarii w godzinach od 16.00 do 19.00. Członkowie stowarzyszenia będą je w odpowiednim czasie wypełniać, a odbiór wypełnionych dokumentów również w kancelarii.

 

 1. Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień udziela bezpłatnej pomocy psychologicznej w szerokim zakresie problematyki uzależnień. Kontakt i więcej informacji jest podanych na plakatach w gablotach ogłoszeń. Dodatkowo Akademia Młodych Samodzielnych zaprasza na cykl warsztatów dofinansowanych z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych. Informacje szczegółowe i terminy warsztatów również na plakatach.

 

 1. Zbiórka elektrośmieci będzie przeprowadzona w naszej parafii 17 marca. Będziemy jeszcze o tym przypominać.

 

 1.  Zapraszamy do POCZYTAJKI i do Biblioteki Parafialnej. Polecamy dobrą książkę i prasę katolicką. W tygodniku Niedziela artykuł: Fałszywe oskarżenia. Natomiast w Gościu Niedzielnym artykuł: Taka miłość nie rdzewieje, dodatkowo w Gościu Niedzielnym  kolejna płyta Biblii Audio – Księgi Prorockie.  Zachęcamy do nabywania.

 

 1. Dziękujemy Wam za wszelkie dobro, za każde wsparcie materialne, za każdy dar serca. Na ten nowy tydzień niech Pan napełni Was duchem mądrości i wiary, abyście szli drogą prawdziwego szczęścia i błogosławieństwa.

 

 1. Dzisiaj wychodząc z kościoła można dobrowolną ofiarą składaną do puszek wesprzeć tzw. FUNDUSZ WSCHODNI. Dziękujemy za te ofiary.

 

 1. Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu do wieczności odeszli: Janina Cieszczyk z ul. Parady; Waleria Elżbieta Bądz z ul. Krasińskiego; Feliksa Irena Kalarus z ul. Herbowej; Danuta Gustawa Samolińska z ul. Skrzetuskiego; Janina Muszyńska z ul. Juranda.   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…….