XV Niedziela Zwykła - 11.07.2021 r.

  1. Przez cały lipiec i sierpień, nie będzie po południu Mszy św. o godzinie 16.00, natomiast jest dodatkowa Msza św.  o godzinie 19.30.
  2. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy we wtorek 13 lipca, najpierw na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na czuwanie, modlitwę różańcową i procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Na procesje fatimską przynośmy ze sobą świece.
  3. W środę swoje imieniny będzie obchodził br.  Henryk Piłat. Msza św. imieninowa w środę o godz. 6.30. Natomiast w czwartek 15 lipca, swoje imieniny będzie obchodził o. Henryk Krajewski – senior naszej wspólnoty. Msza św. w jego intencji w czwartek o godz. 6.30. Obu solenizantów polecamy również Waszej modlitwie i zapraszamy na Msze imieninowe.
  4. Fundacja Przed Czasem zaprasza na Edukacyjny Piknik Rodzinny w najbliższą sobotę przy ul. Leonarda 18. Informacje szczegółowe na plakatach przed kościołem.
  5. Zainteresowanych Pieszą Pielgrzymką Lubelską w Grupie nr 3 odsyłamy na stronę internetową parafii oraz „Trójeczki”. W kancelarii lub zakrystii można również podawać intencje na pielgrzymkę oraz ofiary naFundusz Idę z Tobą” wspierające pielgrzymów. Ofiary można również przekazać na konto parafialne z dopiskiem „Fundusz idę z Tobą”.
  6. Kancelaria parafialna czynna cały czas tak samo, czyli od 16.00 do 19.00. Tylko w soboty od 16.00 do 18.00.
  7. POCZYTAJKA czynna w piątki od 17.00 do 19.00 oraz w niedzielę od 8.00 do 14.30. Polecamy dobrą książkę oraz prasę katolicką. W tygodniku Niedziela polecamy artykuł: Bóg nie jest planem B. W Gościu Niedzielnym artykuł: Reguła w świecie bez reguł. Nie zapominajmy też o codziennym odkrywaniu i przyswajaniu Słowa Bożego, które ożywia nasze serce i umysł oraz rodzi wiarę.
  8. Dziękujemy Wam za wszelkie dobro, za wsparcie duchowe i materialne. Dziękujemy za dodatkowe wsparcie materialne dla sióstr albertynek we Lwowie. Siostry bardzo dziękują, i informują, że uzbierały minionej niedzieli na Poczekajce ofiary w wysokości 22 273 zł oraz 47 Euro. My również ze swojej strony bardzo gorąco Wam dziękujemy za hojność.
  9. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach: dzieciom, młodzieży, rodzinom, naszym parafianom i wszystkim gościom, ale także tym, którzy pracują, którzy zostali w domach, wszystkim życzymy błogosławionego czasu. Polecamy Was dobroci i matczynemu wstawiennictwu Niepokalanego Serca Maryi.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym  tygodniu do wieczności odeszli: Zdzisław Żebrowski z ul. Herbowej. Wieczny odpoczynek racz  im dać Panie….