XI Niedziela Zwykła - 13.06.2021 r.

 1. Transmisje Mszy św. on-line dla dzieci jeszcze tylko dzisiaj i za tydzień. Zapraszamy już do kościoła.
 2. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00, następnie na modlitwę różańcową i procesję fatimską.
 3. Dziękujemy wszystkim uczestnikom procesji eucharystycznych w oktawie Bożego Ciała i podczas  wczorajszego odpustu: dzieciom sypiącym kwiaty dla Jezusa, katechetom, siostrom zakonnym, rodzicom oraz wszystkim przynoszącym kwiaty, paniom i panom noszącym chorągwie oraz baldachim, ministrantom, braciom z klasztoru, braciom seminarzystom, panu organiście Konradowi i wszystkim śpiewającym w procesji oraz wszystkim pozostałym. Niech dobry Bóg obdarzy Was pokojem.
 4. Do końca miesiąca trwają nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy codziennie na godz. 17.30.
 5. Msza św. za wstawiennictwem św. Franciszka w każdy wtorek o godz. 18.00. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.
 6. Spowiedź od wakacji będzie znów tylko w konfesjonałach. Nie będzie w kaplicy fatimskiej.
 7. Pielgrzymka do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu oraz „Szlakiem Piastowskim” do Karkonoszy organizowana jest we wrześniu. Informacje dla zainteresowanych w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.
 8. Miejski Urząd Pracy w Lublinie prosi o poinformowanie, że posiada środki finansowe na organizację szkoleń oraz staży dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Informacje szczegółowe w Urzędzie Pracy. Telefon kontaktowy w tablicy ogłoszeń.
 9. Studium Organistowskie w Lublinie ogłasza nabór kandydatów na I rok. Studium przygotowuje do posługi organisty. Rozpoczęcie nauki na początku września.
 10. Żłobek Szczęśliwe Maluchy przy ul. Wołodyjowskiego 8, ma jeszcze wolne miejsca. Informacje szczegółowe na plakatach.
 11. (OGŁOSZENIE TYLKO na Mszy św. o godz. 7.00; 8.30; 13.00; 16.00, 18.00)    Fundacja Życie i Rodzina zbiera dziś podpisy pod projektem obywatelskim przeciw propagowaniu w przestrzeni publicznej ideologii sprzecznej z prawem naturalnym dotyczącym małżeństwa i rodziny.
 12. (OGŁOSZENIE TYLKO na Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30) –  Fundacja Prawo do Życia oraz Komitet Inicjatywy ustawodawczej „Stop aborcji” zbiera podpisy pod ustawę chroniąca życie wszystkich dzieci nienarodzonych bez wyjątków. Po tej Mszy św. małżeństwa z Kościoła Domowego będą zbierać podpisy, potrzebny jest PESEL.
 13. Informujemy, że Festyn Parafialny w naszym ogrodzie kapucyńskim w tym roku jeszcze się nie odbędzie. Nie będzie również w wakacje Półkolonii dla dzieci na Poczekajce.
 14. Zapraszamy do POCZYTAJKI, gdzie można coś znaleźć na Dzień Ojca. Polecamy prasę katolicką. W tygodniku Niedziela ciekawy artykuł: Misje specjalne Maryi. W Gościu Niedzielnym chociażby artykuł o św. Antonim: Kompletne szaleństwo.
 15. Zapraszamy na bezpłatne kursy obsługi Internetu, komputera i smartfona, dla seniorów i wszystkich innych, którzy nieśmiało korzystają z nowych technologii lub którzy chcą używać ich lepiej i bezpieczniej. Szczegóły w gablotach przy wyjściu z kościoła. W następną niedzielę 20 czerwca można będzie zasięgnąć informacji u prowadzącego kursy przy wyjściu głównym, po Mszach świętych o 7.00, 8.30, 10.00, 13.00 i 18.00.
 16. Kochani Bracia i Siostry, na ten nadchodzący tydzień życzmy Wam serca wrażliwego na dobro. Niech wstawiennictwo Patronki naszej parafii wyprasza Wam potrzebne łaski w codziennym życiu. Dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne, za wszelkie  ofiary, za każde dobro.
 17. Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu do wieczności odeszli: Witold Welman z ul. Wołodyjowskiego; Joanna Jaszuk oraz Bronisława Jaworska z ul. Skrzetuskiego. Wieczny odpoczynek racz  im  dać Panie…. …