Drugi komunikat z kwarantanny!

 

Kochani Parafianie!

Jak wiecie, jesteśmy od soboty na kwarantannie. Dziękujemy Wam za modlitwę, troskę o nas i za wszelką pomoc już nam okazaną! Otrzymujemy od Was smsy, maile, inne wiadomości, w których wyrażacie gotowość pomocy nam.  Otrzymujemy także jakieś lekarstwa, syropy, miód, ciasto:) Dziękujemy Kochani, że jesteście z nami i pamiętacie o nas! Kwarantanna przebiega spokojnie, i na szczęście  kończymy ją w piątek 6 listopada o godz. 24.00!!  Na razie, codziennie, do tego czasu  jest tylko Eucharystia wieczorna, wcześniej różaniec za zmarłych, a po Mszy Różaniec do Granic. Mamy nadzieję, że od soboty – Bogu niech będą dzięki – wracamy do pełnej posługi Wam w naszym kościele na Poczekajce, i że również najbliższa niedziela nie będzie niczym zakłócona.

Tak więc, od najbliższej soboty wróci stały porządek Mszy św. ( 6.30, 7.15, 8.00, 18.00) oraz spowiedź przed każdą Mszą. A że jest to jednocześnie I sobota miesiąca, widzimy w tym także opiekę Niepokalanego Serca Maryi, i zapraszamy w sobotę na godz. 18.00 na Mszę, Nieszpory Maryjne oraz modlitwę różańcową po Mszy św.

Dziękuję wszystkim, którzy w tym czasie pomagają na różny sposób w kościele: za prowadzenie różańca za zmarłych, za prowadzenie modlitwy Różaniec do Granic, za pomoc w udzielaniu Komunii św. podczas Mszy.  Dziekuję br. Mariuszowi Zacharkiewiczowi, który przyjechał z Zakroczymia nam pomóc, br. Tomaszowi Mączewskiemu, księżom Rafałowi i Mariuszowi za pomoc w parafii. Niech Pan Jezus Wam błogosławi!   

Do zobaczenia!  Z Bogiem!

Br Mirosław Ferenc, proboszcz