XIV Niedziela Zwykła - 07.07.2019 r.

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godziny 15.00 – w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.
  2. W sobotę 13 lipca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – Msza św. z Nieszporami o godzinie 18.00 a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  3. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Lubelską do Grupy nr 3, czyli grupy namiotowej, rozpoczną się 31 lipca od godz. 18.00. Tego samego dnia odbędzie się spotkanie organizacyjne o godz. 19.00. Na stolikach z prasą są również wyłożone obrazki z informacją o pielgrzymce. Zachęcamy do odwagi i do pójścia na szlak pielgrzymkowy. Grupę poprowadzi w tym roku br. Piotr Krawczyk.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć s. Mariettę, nazaretankę pracującą na misjach w Kazachstanie. Będzie możliwość wsparcia działalności misyjnej sióstr nazaretanek.
  5. Kancelaria parafialna czynna w wakacje od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 19.00. Poradnia Rodzinna nie będzie czynna w lipcu i sierpniu. W sierpniu nie będzie czynna także Poradnia Przedmałżeńska. Punkt Książki czynny w niedziele do godz. 14.00.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję Makulatura na Misje. Od września minionego roku do czerwca tego roku zebrano ponad 11 540 zł. W imieniu swoim i Sekretariatu Misyjnego naszej Prowincji dziękujemy za tę akcję i wsparcie naszych misjonarzy w Gabonie.
  7. Zapraszamy do wakacyjnej lektury prasy wyłożonej na stolikach. W tygodniku Niedziela temat numeru: Duża rodzina – dużo szczęścia. Natomiast w tygodniku Gość Niedzielny warto przeczytać artykuł o modlitwie: Jezu, Ty się tym zajmij! Jest także nasza parafialna gazetka Zwiastun, a w nim bogata fotorelacja z ostatnich wydarzeń.  
  8. Dziękujemy Wam za troskę o kościół i klasztor. Niech pokój Chrystusowy na Was spocznie i pozostanie w Waszych sercach. Na nadchodzący tydzień życzymy Wam dużo radości wypływającej z wiary i z ufności pokładanej w Bogu. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach: dzieciom, młodzieży, rodzinom, naszym parafianom i wszystkim gościom, życzymy błogosławionego czasu.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu do wieczności odeszli: Marian Wach z Os. Sienkiewicza, Emil Horczyk z Os. Krasińskiego, Amelia Kwiatkowska-Mazurek i Mieczysław Kozioł z Os. Konstantynów. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….