20 Niedziela Zwykła - 19.08.2018 r.

  1. Wszystkim pielgrzymom, którzy uczestniczyli w 40 Lubelskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę dziękujemy za ich modlitwę, trud i poświęcenie. Dziękujemy na ręce pani Asi Kontnik wszystkim, którzy trudzili się nad przygotowaniem pielgrzymki, wszystkim którzy trudzili się nad zorganizowaniem transportu, miejsc noclegowych, opieki medycznej, wyżywienia i porządku. W szczególny sposób dziękujemy przewodnikowi grupy „kapucyńskiej trójeczki”, o. Andrzejowi Derdziukowi i kapłanom towarzyszącym pielgrzymom, oraz  Braciom i siostrom Kapucynkom uczestniczącym w tej pielgrzymce.
  2. Msza św. za wstawiennictwem św. Rity we środę 22 sierpnia o godzinie 18.00. Wcześniej o godz. 17.20 odczytanie wszystkich próśb i różaniec w tych intencjach.
  3. Msza św. za wstawiennictwem św. O. Pio we czwartek 23 sierpnia o godzinie 18.00. Intencje na tę Mszę św. można składać w zakrystii.
  4. Zapraszamy ludzi młodych na spotkanie „GOLGOTA MŁODYCH“, które odbędzie się w dniach 23 – 27 sierpnia w Serpelicach nad Bugiem. Uczestnictwo w spotkaniu 60 zł + koszt przejazdu autokarem w obie strony 60 zł. Zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej parafii.
  5. Spotkanie kółek różańcowych – po wakacyjne – odbędzie się dopiero w I niedzielę października, czyli 7 października o godz. 15.00.
  6. W Punkcie Książki są już podręczniki do religii do wszystkich klas szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Polecamy prasę katolicką wyłożoną na stolikach.
  7. Dziękujemy za ofiary składane minionej niedzieli na Centrum Charytatywne w Krasnymstawie. Niech nadchodzący tydzień obfituje w obecność Boga w naszym życiu. Polecamy Was wstawiennictwu Niepokalanego Serca Maryi, abyście mogli z radością dawać świadectwo wiary i miłości.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszli: Maria Pietkiewicz z ul. Skrzetuskiego. Wieczny odpoczynek racz  im dać Panie….