19 Niedziela Zwykła - 12.08.2018 r.

  1. Jutro, 13 sierpnia, zapraszamy Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na wieczorną Mszę św. z Nieszporami, a po niej na czuwanie zakończone procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  2. We wtorek, w wigilię Uroczystości Wniebowzięcia NMP 40 Lubelska Piesza Pielgrzymka będzie wchodziła na Jasną Górę. W grupie 3 z naszej parafii pod przewodnictwem o. Andrzeja Derdziuka pielgrzymuje prawie 180 pątników. Wszystkich pielgrzymów polecamy Bożej Opatrzności i życzymy im szczęśliwego powrotu do domów.
  3. W środę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Na zakończenie każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie płodów ziemi: zbóż, ziół i owoców, okazując w ten sposób wdzięczność Panu Bogu za dary natury. Porządek Mszy świętych niedzielny. O godz. 6.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
  4. Przypominamy, że w miesiącu sierpniu kancelaria parafialna jest czynna tylko po południu w godz. 17.00-19.00. Natomiast od września nastąpi zmiana w urzędowaniu kancelarii parafialnej, która będzie polegała na tym, że kancelaria czynna będzie codziennie od poniedziałku do soboty tylko w godzinach popołudniowych, ale godzinę wcześniej, czyli od godz. 16.00 do 19.00. 
  5. Zapraszamy na spotkanie „GOLGOTA MŁODYCH“, które odbędzie się w dniach 23 – 27 sierpnia w Serpelicach nad Bugiem. Młodzi ludzie zgromadzeni z całej Polski wspólnie trwają na modlitwie, dzielą się doświadczeniami swojego życia i razem się bawią. Chętnych prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie na furcie klasztornej lub na stronie internetowej. Uczestnictwo w spotkaniu 60 zł + koszt przejazdu w obie strony 60 zł.
  1. Zapraszamy do Punktu Książki, gdzie można już nabyć podręczniki szkolne do religii. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy wyłożonej na stolikach. W tygodniku Niedziela autentyczne świadectwo uczestniczki Powstania Warszawskiego „ Jutro się to wszystko skończy”, a w Gościu Niedzielnym: „O decydującym kroku papieża Franciszka” na temat kary śmierci. Zachęcamy do ciekawej lektury.
  2. Wdzięczni za wszelkie dobro z jakim spotykamy się na co dzień, życzymy Wam i waszym Rodzinom obfitości Bożych darów na nadchodzący tydzień i opieki Maryi naszej Królowej.
  3. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszli do wieczności: Tadeusz Wybraniec z ul. Herbowej, Eleonora Lilianna Wojnicka z ul. Śnieżyńskiego. Wieczny odpoczynek racz im  dać Panie….