Wspieraj działania parafii – liczymy na Ciebie !!!!

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka od ośmiu lat podejmuje w naszej parafii cenne inicjatywy skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki zaangażowaniu członków Stowarzyszenia w parafii : odbyły się ferie zimowe i wakacje na Poczekajce dla ponad 100 dzieci i wspieranie finansowe wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży Festyn parafialny, Koncerty organizowane na Poczekajce, św. Mikołaj na Poczekajce, Wigilia dla osób samotnych, wspieranie: Siłowni sportowej,  Poradni Rodzinnej, Klubu Seniora, Kawiarenki Parafialnej.

Ośmielamy się prosić o przekazanie 1% z podatku na rzecz Stowarzyszenia. Pomoże to w podejmowaniu nowych zadań na rzecz społeczności parafialnej. Liczymy i prosimy o Twoja hojność. Emeryci i renciści, którzy otrzymują PIT roczny z ZUS, jeżeli chcą przekazać 1% swojego podatku, powinni złożyć PIT-37, wypełnić go w szczególności w rubrykach 124-126. Za rok 2017 przy rozliczeniu wystarczy tylko podać nr KRS-u.

Członkowie Stowarzyszenia służą pomocą w wypełnianiu Pit-ów w zamian za 1% na rzecz Stowarzyszenia – w czwartki (od 22 lutego) w godzinach 16.00-19.00 w sali nr 3.

Możesz w tym roku bezpłatnie wypełnić swój PIT. Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji z podanym już naszym KRS-em.  Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego a jedynie KRS naszego Stowarzyszenia.                                                                                                                                                                           
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

 

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii ?Poczekajka?

Al. Kraśnicka 76, 20-718 Lublin


Bank PeKaO SA IV/o Lublin 25 1240 2500 1111 0010 2015 4654


Nr KRS 0000312130


NIP 7123136485