5 Niedziela Zwykła - 04.02.2018 r.

 W przyszłą niedzielę:

  1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Karola Jędrusiaka wraz z ekipą ewangelizacyjna. Na wszystkich Mszach świętych będą zapraszać nas na misje parafialne ŻRÓDŁO.

Ogłoszenia inne:

  1. Na stronie internetowej parafii i Stowarzyszenia jest bezpłatna aplikacja do wypełniania PIT-ów z wpisanym już z KRS-em Stowarzyszenia. Zachęcamy   do przekazania 1% z podatku na potrzeby Stowarzyszenia i parafii.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa V Pielgrzymce Wielkopostnej po kościołach stacyjnych Lublina według tradycji rzymskiej zapoczątkowanej przez papieża Grzegorza Wielkiego w VI w. Szczegóły na stolikach z prasą, w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej. Zapisy przy kawiarence za tydzień w godzinach 8.00 -10.30.
  3. Dziś do kawiarenki parafialnej u Franka w V rocznicę jej powstania zapraszają nas wolontariusze z Biura Radia Maryja.   
  4. Dziś jeszcze można zobaczyć wystawę poplenerową Koła fotograficznego  “Bieszczadzka jesień“, będącą podsumowaniem pleneru fotograficznego, który odbył się w październiku 2017 roku. Piękne jesienne widoki prezentowane są na 40 zdjęciach 11 autorów. Wystawa na górnej antresoli amfiteatru. Wejście przy kawiarence parafialnej.
  5. Dziękujemy za życzliwość i wspieranie naszej wspólnoty zakonnej modlitwą i ofiarami materialnymi. Dziękujemy tym, którzy ofiarowali ciasto na Kiermasz ciast i tym, którzy je kupili. Ze sprzedaży udało się zebrać kwotę ……  zł na pomoc trędowatym. Życzymy Wam wszystkim potrzebnych darów do codziennego życia w bliskości  Boga i otwartości na drugiego człowieka.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszli: ……….. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…….