16 Niedziela Zwykła - 23.07.2017 r.

  1. W tym tygodniu:
  2. Msza św. za wstawiennictwem św. O. Pio dziś o godzinie 18.00. intencje do modlitwy można złożyć jeszcze w zakrystii.
  3. We wtorek swoje imieniny obchodzi Krzysztof Groszyk –kapelan szpitala. Msza św. w jego intencji we wtorek o godzinie. 6.30.
    • W przyszłą niedzielę:
  4. Spotkanie pieszych pielgrzymów na Jasną Górę grupy brązowej nr 3, odbędzie się w poniedziałek 31 lipca – o godz. 19.00 w starym kościele. Już od godziny 18.00 i po spotkaniu będzie możliwość dokonania zapisu. Zapisów można będzie dokonać także 2 sierpnia –  w dniu składania bagaży. Możemy wspomóc pielgrzymów w ramach funduszu solidarnościowego „Idę z Tobą” pokrywając, choćby w części, koszty pielgrzymki, które wynoszą 130 zł od osoby, podając tez intencje do modlitwy na pielgrzymim szlaku. Ofiary można złożyć w zakrystii, kancelarii, przy furcie lub wpłacić na konto parafialne z dopiskiem “Fundusz Idę z Tobą”.

          III. Ogłoszenia inne:

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają materialnie dzieło wykonania ławek na chórze organowym, za zrozumienie, życzliwość i za wszelkie oznaki dobra okazywane nam każdego dnia. Życzymy Bożego Błogosławieństwa na nadchodzący tydzień i owocnego odpoczynku dla przeżywających urlopy wakacyjne. Naszym babciom i dziadkom z racji   wspomnienia w środę rodziców Matki Bożej  – św. Joachima i Anny życzymy obfitości Bożych darów oraz szacunku wdzięczności wśród swoich najbliższych.
  2. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odszedł: Jan Chabros z ul. Leonarda. Wieczny odpoczynek racz  mu  dać Panie….