7 niedziela zwykła – 19.02.2017

I. W tę niedzielę

1.     O godzinie 19:00 zapraszamy do amfiteatru na ostatnie tej zimy przedstawienie spektaklu Aleksandra Fredry “Gwałtu, co się dzieje!” w wykonaniu Laboratorium Teatralnego. Wstęp wolny.

2.    Koło fotograficzne zaprasza do Galerii w Amfiteatrze na wystawę Ewy Brodziak pt. “Silentium”. Autorka jest laureatem wielu konkursów fotograficznych w kraju i zagranicą, a także członkiem Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego.

3.     W środę zapraszamy na kolejne spotkanie ze św. Ritą: na różaniec o godzinie 17.20 podczas którego będą czytane intencje i Msze św. o godzinie 18.00 w intencjach złożonych wcześniej w zakrystii.

4.     Msza św. za wstawiennictwem św. O Pio  – we czwartek o godzinie 18.00. Intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii.

5.     Kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godzinie 9.00 w Sali konferencyjnej.

6.     Kolejnym wydarzeniem w ramach projektu VII edycji Z Kulturą do Nieba będzie spektakl kabaretowy: Krosny. Teatr jednego mima.  Spektakl w przyszłą niedzielę w amfiteatrze  godzinie 17.00 . Wstęp wolny. Wydarzenie organizowane jest przez Franciszkańskie Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej przy wsparciu finansowym Miasta Lublin.

7.     Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duchowe za tydzień o godzinie 18.00.

IV. Ogłoszenia różne:

8.     Zapraszamy zawodników i zawodniczki w wieku od 10 do 19 lat do wzięcia udziału w XXIV rozgrywkach o Puchar Niepokalanej Poczekajka cup 2017. Informacje i Karta zgłoszenia wraz z regulaminem do pobrania na stronie puchar.poczekajka.pl .

9.     W środę popielcową 1 marca rozpoczynamy IV Pielgrzymkę Wielkopostną do 40 kościołów Lublina. Mszą św. o g. 6:30 na Poczekajce, odprawianą w intencji pielgrzymów i ich rodzin rozpoczynamy pielgrzymowanie, kończymy w niedzielę palmową w Katedrze. Informacje i zapisy dzisiaj i w przyszłą niedzielę w punkcie książki od 8 do 10:30.

10.Dziś do  kawiarenki parafialnej u Franka zapraszają nas Siostry Kapucynki i Honoratki  na smaczne zakonne ciasto, kawę gorącą czekoladę.

11.Zapraszamy do Punktu Książki. Zachęcamy do lektury czasopism: W tygodniku Gość Niedzielny ciekawy artykuł:  ?Detonowanie bomby? o teologii ciała Jana Pawła II  Natomiast w tygodniku Niedziela: ?Niemena ubiory haftowały siostry Westiarki?. Dla młodzieży DrogaMały Gość Niedzielny.. Zachęcamy do lektury. 

12.Dziękujemy za wspieranie dzieła pomocy potrzebujących i za wszelkie dobro, z którym się na co dzień spotkamy i życzymy Bożego Błogosławieństwa w nowym tygodniu.

13.Z naszej wspólnoty parafialnej  w tym tygodniu do wieczności odszedł: Marian Walasek z ul. Krasińskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ?..