24 Niedziela Zwykła – 11.09.2016

I. W tym tygodniu:

1. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy we wtorek – na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na czuwanie modlitewne i procesję z Figurą Matki Bożej Fatimskiej

2. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – w środę. Odpust u Ojców Dominikanów. Główne uroczystości rozpoczną się w bazylice o godzinie 17.00.

3. Społeczność Zespołu Szkól Elektronicznych przy ul. Wojciechowskiej zaprasza mieszkańców na uroczystości obchodów 77 rocznicy Obrońców Lublina. Uroczystość rozpocznie się Msza sw. w naszym kościele w środę o godzinie 10.00 a po niej przejście pod pomnik.

II. Ogłoszenia inne:

4. W przyszłą niedzielę Siostra Dorota Podsiad ze Zgromadzenia Sióstr Kapucynek ucząca katechezy Szkole Podstawowej nr 38 będzie dziękować za 25 lat życia zakonnego podczas Mszy św. o godzinie 11.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Jubilatkę.

5. Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy realizacje projektu: Z kulturą do Nieba – VI edycja. Pierwszym z wydarzeń będzie: komedia Moliera: ?Mieszanin Szlachcicem” w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego z Lublina. Spektakl w przyszła niedzielę o godzinie 19.15 w amfiteatrze. Wstęp wolny. Projekt przygotowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii ?Poczekajka” realizowanego w ramach Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie przy wsparciu Finansowym Urzędu Miasta Lublin.

II. Ogłoszenia inne:

6. Dziękujemy za wsparcie materialne i duchowe parafii i klasztoru. Naszą wdzięczność spłacamy codzienną modlitwą i Mszą św. za Dobrodziejów. Niech łaska Boża towarzyszy waszym pracom i obowiązkom a dobroć i pokój niech gości w waszych domach.