20 Niedziela Zwykła – 14.08.2016

1. Dziś Senior naszej wspólnoty O. Henryk Krajewski na Mszy św. o godzinie 11.30 będzie dziękował Bogu za 65 lat życia w zakonie. Dołączając się do tego dziękczynienia życzymy Jubilatowi łaski Bożej, zdrowia i dużo sił do wierności Bogu i służbie ludziom, polecając jego osobę Waszym modlitwom.

I. w tym tygodniu:

2. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny – w poniedziałek – 15 sierpnia. Poświęcenie zbóż, ziół i owoców będzie na zakończenie każdej Mszy św. Porządek Mszy świętych – niedzielny. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. o godz. 6.30.

3. We wtorek zaczyna się III turnus Wakacji na Poczekajce. Poprowadzą go Siostry Kapucynki.

4. Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II we wtorek o godzinie 18.00. Intencje do modlitwy można złożyć dziś w zakrystii.

II. Ogłoszenia inne:

5. Trwają zapisy na furcie klasztornej na wyjazd na Golgotę Młodych w Serpelicach – w dniach 25 – 29 sierpnia. Informacje na naszej stronie internetowej.

6. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę samolotową do Ziemi św. w listopadzie. Informacje w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. zapisy u proboszcza parafii.

7. Dziś Punkt ksiązki czynny do godziny 13.00.

8. Niech nadchodzący tydzień obfituje w obecność Boga w naszym życiu i dawanie świadectwa wierności przykazaniom wspartym wstawiennictwem Maryi Wniebowziętej.