19 Niedziela Zwykła – 07.08.2016

I. W tym tygodniu:

1. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w sobotę na wieczorną Mszę św. z Nieszporami, a po niej na czuwanie zakończone procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

2. Lubelska Piesza Pielgrzymka w przyszłą niedzielę wchodzi na Jasną Górę. W grupie 3 z naszej parafii pielgrzymuje prawie 200 pątników. Wszystkich pielgrzymów polecamy opiece Matce Najświętszej i życzymy im szczęśliwego powrotu do domów.

II. W przyszłą niedzielę:

3. W przyszłą niedziele ofiary składane na tace w kościołach diecezji lubelskiej będą przeznaczone na potrzeby archidiecezjalnej Caritas – spłata zobowiązań finansowych w związku z pracami budowlanymi w Centrum Charytatywnym w Krasnymstawie

III. Ogłoszenia inne:

4. Jutro rozpoczynają się dla dzieci na bardzo ciekawe Warsztaty kreatywne ?Fabryka Fantazji”. Warsztaty będą odbywały się w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 14.30 – 19.30 w Sali nr 3 ? Klub Seniora. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, udział w nich jest bezpłatny. Zapisy na początku zajęć. Szczegółowe informacje na temat programu w gablotach ogłoszeń przed kościołem.

5. Zapraszamy na spotkanie ?GOLGOTA MŁODYCH”, które odbędzie się w dniach 25 – 29 sierpnia w Serpelicach nad Bugiem. Młodzi ludzie zgromadzeni z całej Polski wspólnie trwają na modlitwie, dzielą się doświadczeniami swojego życia i razem się bawią. Chętnych prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie na furcie klasztornej. Uczestnictwo w spotkaniu 60 zł. + koszt przejazdu w obie strony 50 zł. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

6. Wdzięczni za wszelkie dobro z jakim spotykamy się z Waszej strony, życzymy Wam i waszym Rodzinom obfitości Bożych darów na nadchodzący tydzień i opieki Maryi naszej Królowej.

7. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszła: Krystyna Sołtys z z ul. Krasińskiego. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….