15 Niedziela Zwykła – 10.07.2016

1. W środę zapraszamyna Nabożeństwo Fatimskie ? Msza św. z Nieszporami o godzinie 18.00 a po niej adoracja i procesja z figurą Matki Bożej.

2. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzą: o. Henryk Krajewski ? senior naszej wspólnoty i br. Henryk Piłat ? prowadzący kancelarię parafialną. Msza św. w ich intencji w czwartek o godzinie 6.30.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godziny 15.00 ? w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.

4. Zachęcamy do pielgrzymowania na Jasną Górę w kapucyńskiej grupie nr 3 w ramach XXXVIII Pielgrzymki Lubelskiej. Wyruszamy 3 sierpnia. Spotkanie organizacyjne i zapisy od 31 lipca. Możemy wspomóc pielgrzymów w ramach funduszu solidarnościowego ?Idę z Tobą” pokrywając, choćby w części, koszty pielgrzymki, które wynoszą 130 zł od osoby, podając też intencje do modlitwy na pielgrzymim szlaku. Ofiary można złożyć w zakrystii, kancelarii lub wpłacić na konto parafialne z dopiskiem “Fundusz: Idę z Tobą”.

5. Są jeszcze wolne miejsca na Letnie Wakacje na Poczekajce dla dzieci ze szkół podstawowych w dniach: 1 – 5 oraz 16 – 19 sierpnia w godzinach 10.00 – 15.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.

6. Dziękując wszystkim za troskę o kościół i klasztor na nadchodzący tydzień życzymy Wam obfitości Bożych darów a odpoczywającym pięknych chwil.

7. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odszedł Roman Szyszka z ul. Krasińskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….