II Niedziela W.Postu – 21.02.2016 r.

I. W dzisiejszą Niedzielę:

1. Dzisiejsza niedziela jest dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Polskich Misjonarzami Ofiarami materialnymi możemy wesprzeć polskich misjonarzy pracujących na wszystkich kontynentach. Obecnie w 97 krajach pracuje 2040 polskich misjonarzy i misjonarek. Skarbony ustawione są przy wyjściach z kościoła. Bóg zapłać za każdy dar.

II. tym tygodniu:

2. Jutro rozpoczyna się drugi turnus Zimowiska na Poczekajce. Ciekawe zajęcia i zabawy poprowadzą Siostry Kapucynki. Są jeszcze wolne miejsca. Można jeszcze zapisać dzieci w poniedziałek przed godziną 10 w kancelarii parafialnej. Zimowisko jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-15.00.

3. W poniedziałek zapraszamy na kolejne spotkanie ze św. Ritą: na różaniec o godzinie 17.30 podczas którego będą czytane intencje i Msze św. o godzinie 18.00 w intencjach złożonych wcześniej w zakrystii.

4. Msza św. za wstawiennictwem św. O Pio – we wtorek o godzinie 18.00. Intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii

II. W przyszłą niedzielę:

5. Kolejne kazanie katechizmowe będzie głoszone w przyszłą niedzielę.

6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duchowe za tydzień o godzinie 18.00.

III. Ogłoszenia różne:

7. Zapraszamy zawodników i zawodniczki w wieku od 10 do 19 lat do wzięcia udziału w XXIII rozgrywkach o Puchar Niepokalanej Poczekajka cup 2016. Informacje i Karta zgłoszenia wraz z regulaminem do pobrania na stronie puchar.poczekajka.pl .

8. Trwa akcja zbiórki makulatury. Wspieramy w ten sposób materialnie misje w Gabonie, gdzie pracują nasi Bracia Kapucyni. Kontener na makulaturę stoi przy kancelarii do poniedziałku włącznie.

9. Rekolekcje dla pracowników Służby Zdrowia w dniach ? 26 – 28 lutego w kaplicy szpitalnej SPSK 4 przy ul. Jaczewskiego. Spotkania w piątek i sobotę o godzinie 19.00 a w niedziele o godz.18.00.

10. Dziś do kawiarenki parafialnej u Franka przy Punkcie Ksiązki zapraszają nas zapraszają członkowie Grupy Modlitwy O. Pio na smaczne domowe ciasto i kawę.

11. Dziękujemy za wspieranie dzieła pomocy potrzebujących i za wszelkie dobro, z którym się na co dzień spotkamy i życzymy Bożego Błogosławieństwa w nowym tygodniu.

12. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszła: Wacława Łukasik z ul. Krasińskiego. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …..