23 Niedziela Zwykła – 06.09.2015 r.

I.W tym tygodniu:

1. Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przypada we wtorek . Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

II. W przyszłą niedzielę:

2. Msza św. dla dzieci przedszkolnych od przyszłej niedzieli o godzinie 11.30 w starym kościele.

3. W przyszła niedzielę ofiary składane na tace będą przeznaczone na organizacje Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku.

III. Ogłoszenia różne:

4. Rada Dzielnicy Konstantynów zaprasza w sobotę wszystkie dzieci na Festyn na placu zabaw przy ul. Romanowskiego. Szczegółowy program w gablocie przed głównymi drzwiami kościoła.

5. Rodziców dzieci uczęszczających do szkół poza naszą parafią a chcących, aby ich dziecko przygotowywało się do I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o zapisanie tych dzieci za tydzień lub za dwa po Mszy św. o godz. 11.30 w sali konferencyjnej Msza św. dla dzieci klas III. grup komunijnych z rodzicami będzie w niedzielę 27 września o godz. 14.10.

6. Klub Seniora działający przy naszej parafii zaprasza po wakacyjnej przerwie na spotkania we wtorki od godziny 16.00 w Sali nr 3. Zapraszamy również nowych członków.

7. Siłownia również czynna jest już po wakacjach. Zachęcamy do korzystania.

8. Bardzo prosimy Rodziców dzieci, które uczęszczają do przedszkoli o zatroszczenie się o katechezę dzieci. Należy złożyć deklaracje u Dyrekcji Przedszkola o woli uczestnictwa dzieci w katechezie. Katecheza objęte są dzieci od 3 roku.

9. Zapraszamy do Punktu Książki, gdzie można także nabyć podręczniki do religii. Polecamy prasę katolicką wyłożoną na stolikach.

10. Za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru składamy Bóg zapłać. Na nadchodzący tydzień życzymy trwania w łasce Bożej i odwagi życia według przykazań Bożych.

11. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszli: Henryk Wójcik z ul. Ułanów,  Kazimierz Skrzypek z ul. Irydiona i Jan Łata z ul. Błońskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….