20 Niedziela Zwykła – 15.08.2015

1. Wszystkim pielgrzymom, którzy uczestniczyli w Lubelskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę dziękujemy za ich modlitwę w naszych intencjach oraz parafii i klasztoru. Dziękujemy wszystkim, którzy trudzili się nad przygotowaniem pielgrzymki, zorganizowaniem transportu, miejsc noclegowych, opieki medycznej, wyżywienia i porządku. W szczególny sposób dziękujemy przewodnikowi naszej grupy 3 ?brązowej”, O. Tomaszowi Mantykowi i O. Andrzejowi Derdziukowi, kapłanom a także Braciom uczestniczącym w tej pielgrzymce i innych pielgrzymkach.

2. Dziś swoje imieniny obchodzi O. Stefan Majkowski, opiekun Legionu Maryi i duszpasterz ludzi chorych. Życzymy mu Bożego Błogosławieństwa, i wytrwałości w czynieniu dobra. Msza św. imieninowa w poniedziałek o godzinie 6.30.

3. Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II dziś o godzinie 18.00. Intencje do modlitwy można złożyć dziś w zakrystii.

4. Msza św. za wstawiennictwem św. O. Pio w przyszła niedzielę o godzinie 18.00. Intencje nowennowe można składać w zakrystii.

5. Do środy można się jeszcze zapisać na furcie klasztornej na wyjazd ma Golgotę Młodych w Serpelicach – w dniach 21 -25 sierpnia. Informacje na naszej stronie internetowej.

6. Niech nadchodzący tydzień obfituje w obecność Boga w naszym życiu i dawanie świadectwa wierności przykazaniom.

7. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszli: Sławomir Jasiński z ul. Karasińskiego i Marian Rębacz z ul. Struga. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….