16 Niedziela Zwykła – 19.07.2015 r.

 I. W tym tygodniu:

1.  Msza św. nowennowa za wstawiennictwem św. O. Pio – w czwartek o godz. 18.00. Intencje do Nowenny można składać w zakrystii.

 II. Ogłoszenia inne:

2. Jest jeszcze dwa wolne miejsca na pielgrzymkę po sanktuariach na Bałkanach we wrześniu. Program na stronie internetowej i w gablocie ogłoszeń. Zapisy u proboszcza parafii.

3. Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości i dobra okazywane nam każdego dnia. Życzymy Bożego Błogosławieństwa na nadchodzący tydzień i owocnego odpoczynku dla przeżywających urlopy wakacyjne.

4. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszli: Anna Hungendorfer z ul. Krasińskiego i Witt Strubiński z ul. Skrzetuskiego.. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie?.

5. Po błogosławieństwie końcowym Mszy św. odbędzie się poświecenie pojazdów z okazji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa ? patrona kierowców. Tradycyjnie wspieramy dzisiaj MIWA Polska – poprzez dobrowolne ofiary do skarbon wystawionych przy drzwiach kościoła na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy. Niech będzie to także dar wdzięczności za opiekę Boga podczas jazdy samochodem.