5 Niedziela Zwykła – 08.02.2015 r.

 I. W tę niedzielę:   

1. Spotkanie z Redaktorem Wojciechem Reszczyńskim i dr Pawłem Skrzydlewskim na temat: ?Walka cywilizacji ? zagrożenie islamem? ? dziś w Amfiteatrze o godz. 14:15

 II. W tym tygodniu:

 2. Studentów zapraszamy na Mszę o pomyślną sesję   w poniedziałek o 20.00.  

 3. Wspólnoty Domowego Kościoła zapraszają na czuwanie modlitewne w intencji Rodzin we wtorek po wieczornej Mszy sw.   

4. W środę we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przypada XXII światowy Dzień Chorego. Tego dnia w naszym kościele o godzinie 10..00 i 16.00 będą odprawoiane Msze sw. dla chorych z mozliwością przyjęcia sakramentu chorych. Przed Mszą sw. bedzie możliwośc skorzystania z Sakramentu Pokuty . Prosimy o stosowną pomoc dla chorych, aby mogli w tej mszy sw. uczestniczy.

 5.. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w piątek na Msze św. o godzinie 18.00 i nabożeństwo zakończone procesją.

 III. W przyszłą niedzielę:

 6 W przyszłą niedzielę  dobrowolna zbiórka ofiar do skarbon a na Fundusz Wschodni wspierający lokalne kościoły polonijne na terenie byłego Związku Radzieckiego

 IV. Ogłoszenia inne:

 7.Trwa nabór uzupełniający do chóru parafialnego. Osoby chętne obdarzone głosem zapraszamy na próbie w piątek o godzinie 19.00 w Sali nr 2.  

 8. Dziś do kawiarenki parafialnej u Franka w II rocznicę jej powstania  zapraszają nas na słodkości członkowie Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie.

 8. Dziękujemy za życzliwość i wspieranie naszej wspólnoty zakonnej modlitwą i ofiarami materialnymi. Życzymy Wam wszystkim potrzebnych darów do codziennego życia w bliskości  Boga i otwartości na drugiego człowieka.

 10. Z naszej wspólnoty parafialnej  w tym tygodniu do wieczności odeszła Renata Szczepaniak z ul. Herbowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie??.