24 Niedziela Zwykła – 14.09.2014

 I. W tym tygodniu:

1. Pierwsze po wakacjach spotkanie dla dziewcząt przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w sobotę o  godzinie  9.00 w Sali konferencyjnej.

 2. Triduum przygotowujące do tej uroczystości św. O. Pio  rozpocznie się we sobotę i potrwa do poniedziałku . Zapraszamy na wieczorny różaniec i Msze św. o godzinie 18.00.

 II. w przyszłą niedzielę:

3. Obłóczyny dla kandydatów na ministrantów w przyszła niedzielę o godzinie 11.30.

4. Po wakacyjnej przerwie – w przyszłą niedzielę kolejne wydarzenie w ramach działalności Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie. Wydarzenie organizowane w są dzięki wsparciu finansowemu Miasta Lublin. Zapraszamy na  spotkanie ze znanym egzorcystą Ks. Eugeniuszem Derdziukiem Temat ?Magia, okultyzm, ezoteryzm ? mit czy rzeczywistość?. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.15 w amfiteatrze.

 II. Ogłoszenia inne:

 5. Od poniedziałku wznawia swoja działalność Poradnia rodzinna. Szczegóły w gablotach ogłoszeń.

 6. Rodziców dzieci uczęszczających do szkół poza naszą parafią a chcących, aby ich dziecko  przygotowywało się do I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o zapisanie tych dzieci za dziś lub za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 w sali konferencyjnej Msza św. dla dzieci klas III. grup komunijnych z rodzicami będzie w niedzielę 28 września o godz. 14.10.

7. Nasza parafia wraz z Towarzystwem Wiedzy Powszechnej w Lublinie zaprasza do Policealnej Szkoły Medycznej kształcącej w zawodach: opiekun medyczny i asystent osoby niepełnosprawnej. Nauka jest bezpłatna, trwa rok, kończy się egzaminem zawodowym dającym uprawnienia do pracy na terenie Europy.  Zajęcia rozpoczną się w ostatnią sobotę września w sali konferencyjnej. Szczegóły na ulotkach wyłożonych na stoliku z prasą katolicką. zobacz

8. Dziękujemy za wsparcie materialne i duchowe parafii i klasztoru. Naszą wdzięczność spłacamy codzienną modlitwą i Mszą św. za Dobrodziejów.  Niech łaska Boża towarzyszy waszym pracom i obowiązkom a dobroć i pokój niech gości w waszych domach.