19 Niedziela Zwykła – 10.08.2014 r.

I. W tym tygodniu:

1. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej  zapraszamy w środę na wieczorną Mszę św., a po niej na czuwanie zakończone procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 2. Lubelska Piesza Pielgrzymka w czwartek wchodzi na Jasną Górę. W grupie 3 z naszej parafii pielgrzymowało ?? pątników. Wszystkich pielgrzymów polecamy opiece Matce Najświętszej i życzymy im szczęśliwego powrotu do domów.

 3. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny – w piątek – 15 sierpnia. Poświęcenie zbóż, ziół i owoców będzie na zakończenie każdej Mszy św. Porządek Mszy świętych – niedzielny. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. o godz. 6.30. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemieźliwośc od pokarmów miesnych.

 4. W sobotę swoje imieniny obchodzi O. Stefan Majkowski, opiekun legionu Maryi i duszpasterz ludzi chorych. Msza św.  imieninowa w sobotę o godzinie 6.30.

 II. Ogłoszenia inne:

 5. Zapraszamy na spotkanie ?GOLGOTA MŁODYCH”, które odbędzie się w dniach 22-25 sierpnia w Serpelicach nad Bugiem. Chętnych prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie na furcie klasztornej. Uczestnictwo w spotkaniu 50 zł.  + koszt przejazdu w obie strony 50 zł. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

6. Wdzięczni za wszelkie dobro z jakim spotykamy się z Waszej strony, życzymy Wam i waszym Rodzinom obfitości Bożych darów na nadchodzący tydzień i opieki Maryi naszej Królowej.