16 Niedziela Zwykła – 20.07.2014 r.

I.W tym tygodniu:

1. Msza św. nowennowa za wstawiennictwem św. O. Pio – w środę  o godz. 18.00. Intencje do Nowenny można składać w zakrystii.

 II. Ogłoszenia inne:

 2. Jest jeszcze dwa wolne miejsca na pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych Europy – we wrześniu. Program na stronie internetowej. Zapisy u proboszcza parafii.

3. Spotkanie uczestników grupy brązowej nr 3  Pielgrzymki Lubelskiej na Jasną Górę – odbędzie się 31 lipca  o godz. 19.00 w starym kościele. Po spotkaniu będzie możliwość dokonania zapisu. Jeśli ktoś nie może sam iść, a chciałby, żeby ktoś inny zaniósł jego intencje, może o to poprosić pokrywając, choćby w części, koszty pielgrzymki, które wynoszą 130 zł od osoby. Ofiary duchowego pielgrzymowania można złożyć w kancelarii lub w zakrystii. Szczegóły w gablocie ogłoszeń od strony zakrystii.

4. Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości i dobra okazywane nam każdego dnia. Życzymy Bożego Błogosławieństwa na nadchodzący tydzień i owocnego odpoczynku dla przeżywających urlopy wakacyjne. Naszym babciom i dziatkom z racji   wspomnienia rodziców Matki Bożej  – św. Joachima i Anny życzymy obfitości Bożych darów oraz szacunku wdzięczności wśród swoich najbliższych.

5. Tradycyjnie wspieramy dzisiaj MIWA Polska – poprzez dobrowolne ofiary do skarbon wystawionych  przy drzwiach kościoła na zakup pojazdów dla  polskich misjonarzy. Niech będzie to także dar wdzięczności  za opiekę  Boga podczas jazdy samochodem.