6 Niedziela Zwykła – 16.02.2014 r.

 I. W tym tygodniu:

 1. Jutro swoje imieniny obchodzi Br. Zbigniew Furman – furtian naszego klasztoru. Msza św. imieninowa w jego intencji jutro o godzinie 6.30.

 2. Nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych dla kandydatów do Sakramentu bierzmowania w piątek o godzinie 19.00 w kościele. Zapraszamy także rodziców.

 3. Spotkanie z redemptorystę ojcem dr Piotrem Andrukiewiczem, który przez wiele lat pracował w Radiu Maryja – w sobotę w amfiteatrze o godzinie 16.00.

 II. W przyszłą niedzielę:

 4. W przyszłą niedzielę Siostry Kapucynki zapraszają nas na koncert w 100 rocznicę urodzin dla nieba ich Założyciela. Koncert będzie również wyrazem wdzięczności wszystkim darczyńcom wspierającym dzieło prowadzone przez Siostry. Koncert odbędzie się o godzinie 14.30 w amfiteatrze. Warto przyjść, ponieważ to Siostry będą występować razem z przyjaciółmi. Przez cały dzień Siostry też zapraszają nas do kawiarenki do Franka na zakonne smakołyki.

 5. Kazanie katechizmowe na temat piątego Przykazania Bożego w przyszłą niedzielę.

 6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne połączona z nowenną do św. O. Pio w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00.

 7. W przyszłą niedziele będziemy gościć Siostry Honoratki z Ukrainy, które poproszą nas o wsparcie materialne budowy domu dla młodzieży.

 III. Ogłoszenia inne:

 8. Kolejny raz na Poczekajce będziemy zbierać makulaturę, wspierając materialnie wykończenie przychodni zdrowia w Essassa w Gabonie, gdzie pracują nasi Bracia Kapucyni. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Kontener na makulaturę będzie stał przy kancelarii od najbliższej soboty do poniedziałku włącznie.

 9. Rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej zainteresowanej życiem zakonnym, bądź też szukającej drogi życia i rozeznającej powołanie – odbędą się w naszym klasztorze na Poczekajce w dniach 21-25 lutego. Zgłoszenia na furcie klasztornej.

 10. Na stronie internetowej parafii jest bezpłatna aplikacja do wypełniania PIT-ów z wpisanym już z KRS-em Stowarzyszenia. Zachęcamy  do przekazania 1% z podatku na potrzeby Stowarzyszenia i parafii.

 11. Dziś do naszej kawiarenki parafialnej U Franka – przy Punkcie książki, zaprasza nas na dobre ciasto Wspólnota Modlitwy O. Pio.

12. Dziękujemy za modlitwę i wspieranie materialne potrzeb kościoła i klasztoru oraz dzieł podejmowanych przez parafie. Życzymy Wam codziennej wierności Ewangelii, wspartej Bożym Błogosławieństwem.