3 Niedziela zwykła – 26.01.2014 r.

 I. W tę niedzielę:

1. W ramach Światowego Dnia Walki z Trądem nasi Bracia Klerycy organizują dziś Kiermasz ciast na pomoc trędowatym w Indiach. Po Mszy św. zapraszamy do kawiarenki “U Franka” ? wejście przez Punkt Książki. Zachęcamy włączenia się w tę akcję.

 2. Msza św. o uzdrowienie duchowe i fizyczne wraz z nabożeństwem – dziś o godzinie 18.00.

 II. w tym tygodniu:

 3. I sobota – Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00 z Nieszporami, a po niej nabożeństwo zakończone procesją.

 III. W przyszłą niedzielę:

 4.  W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękować będziemy Bogu za dar osób konsekrowanych i prosić o nowe powołania. Podczas każdej Mszy św. poświęcać będziemy gromnice. Ofiary składane na tace przeznaczone są na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

5. Warsztaty z zakresu duchowości dotyczące problematyki uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia – w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w “Starym kościele?.

 III. Ogłoszenia inne:

 6. Informujemy, że w okresie zimowym w dni powszednie będą otwarte w kościele tylko drzwi boczne z obu stron.

 7. .Dziękujemy za modlitwę, ofiary materialne i wszelkie działania podejmowane na rzecz parafii wszystkim zaangażowanym w to dzieło. Dziękujemy również za ogromną życzliwość w Waszych domach i za dobrowolne ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej na dalsze prace wykonywane w kościele i klasztorze. Życzymy Wam odczuwania łaski Bożej i opieki Maryi. Studentom pokonującym egzaminy życzymy asystencji Ducha Świętego i owocnych egzaminów.