II Niedziela Zwykła – 19.01.2014 r.

 I. W tę niedzielę:

 1. XXI Doroczny parafialny Koncert Bliżej Żłóbka ? dziś godzinie 19.15. Szczegóły na plakatach przed kościołem. Gorąco zapraszamy licząc na waszą obecność. Wstęp wolny.

 II. W tym tygodniu:

 2. Jutro rozpoczyna się ?Zimowisko na Poczekajce? dla dzieci ze szkól podstawowych. Rozpoczęcie o godzinie 10.00. Są jeszcze wolne miejsca.

 3. Przed nami ostatnie dwa dni wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Odwiedzimy mieszkańców:

 Poniedziałek – ul. Herbowa – bloki nr 10, 11, 15, 16 i 18.    

 Wtorek – ul. Herbowa blok 20, ul.  Konstantynów i Pielęgniarek, al. Kraśnicka – numery parzyste 90-94 oraz rodziny, w których nie było wizyty duszpasterskiej w tym roku, a które pragną przyjąć kapłana po kolędzie. Dziś jeszcze w zakrystii można poprosić o indywidualną kolędę podając nazwisko, adres i numer telefonu.

4. Trwa Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan p.t. hasłem ?Czyż Chrystus jest podzielony??. Szczegółowy program w Lublinie w gablocie ogłoszeń.

 5. Msza św. za wstawiennictwem św. O Pio – w czwartek o godzinie 18.00. Intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii.

 III. W przyszłą niedzielę:

 6. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Walki z Trądem. Z tej okazji w naszej parafii charytatywny kiermasz ciast na rzecz osób trędowatych z ośrodka w Indiach Jest to okazja, aby wspomóc osoby dotknięte tą ciężką chorobą, ale także możliwość pochwalenia się przed innymi swoimi zdolnościami piekarskimi. Zachęcamy parafian do przynoszenia własnych słodkich wypieków, które następnie będą sprzedawane podczas kiermaszu. Ciasta należy przynosić na furtę klasztorną w najbliższa sobotę. Liczymy na Wasze zaangażowanie. Ciasta będą sprzedawane w niedzielę w kawiarence U Franka. Zachęcamy do licznego włączenia się w tę akcję.

 7. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne wraz z nabożeństwem ? w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00.

 IV. Ogłoszenia inne:

 8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi św. w maju. Pielgrzymka może być pięknym prezentem ofiarowanym Rodzicom przez dzieci. Informacje w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej. Zapisy u proboszcza.

 9. Wraz z Siostrami Kapucynkami gorąco dziękujemy za ogromną hojność z jaką Siostry spotkały się w ubiegłą niedzielę ze strony Was drodzy Parafianie i Sympatycy naszego Kościoła podczas zbiórki ofiar na dokończenie budowy Domu dla dzieci im. Jana Pawła II w Wąwolnicy. Siostry wraz z ofiarą z klasztoru i wpłatami na konto bankowe otrzymały od nas 25 496 zł. Bóg zapłać. Z darem modlitwy w intencji ofiarodawców.

 10. Za wszelkie dobro duchowe i materialne z jakim spotkaliśmy się na co dzień z waszej strony składamy serdeczne Bóg zapłać, modląc się codziennie za Was podczas Mszy św. za Braci i Dobrodziejów i w chórze zakonnym. Życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu i siły do pokonywania trudności. Babciom i Dziatkom obchodzącym w najbliższych dniach swoje święto życzymy dużo miłości od swoich dzieci i wnuków. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym ferie zimowe dużo radości i aktywnego odpoczynku.