29 Niedziela Zwykla – 20.10.2013

I. W dzisiejszą niedzielę:

Rozpoczęliśmy Tydzień Misyjny. W tym czasie zachęcamy wszystkich do szczególnej modlitwy za misjonarzy szczególnie podczas wieczornej modlitwy różańcowej. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę. Dziś o godz. 19:00 w amfiteatrze: Spotkanie z o. Januszem Kaźmierczakiem, kapucynem – misjonarzem z Papui Nowej Gwinei, oraz koncert muzyki wczesnochrześcijańskiej w wykonaniu p. Michała Kaczora. Koncert odbywa się dzięki wsparciu finansowemu Miasta Lublin. Dziś po Mszy św. jest możliwość nabycia przed kościołem książki o. Janusza Kaźmierczaka ?Papua Nowa Gwinea. W krainie rajskiego ptaka? a także kalendarza misyjnego. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na wsparcie misji kapucyńskich.

2. W ramach Tygodnia Misyjnego od piątku do niedzieli na Poczekajce będziemy zbierać makulaturę, wspierając materialnie wykończenie przychodni zdrowia w Essassa w Gabonie, gdzie pracują nasi bracia Kapucyni. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Kontener na makulaturę będzie stał przy kancelarii.

II. W tym tygodniu:        

3. We wtorek przypada wspomnienie Bł. Jana Pawła II. Zapraszamy na Msze św. w porządku dnia powszedniego z możliwością oddania czci relikwiom Błogosławionego.

III. W następną niedzielę:

4. Za tydzień przed kościołami Lublina prowadzona będzie zbiórka na potrzeby KUL-u przez studentów tej uczelni.

5. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00.

6. W przyszłą niedziele w naszym kościele będą głoszone kazania katechizmowe. W tym roku duszpasterskim będziemy omawiać przykazania Boże.

IV. Ogłoszenia inne:        

7. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za hojne ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na stypendia dla niezamożnej młodzieży. Zebrane ofiary przekazaliśmy w kwocie 9250 zł do Fundacji ?Dzieło Nowego Tysiąclecia?.

8. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wspierają materialnie podejmowane prace w parafii. Niech nadchodzący tydzień przyniesie waszym Rodzinom pokój, wzajemne zrozumienie i wdzięczność Bogu za każdy dzien.