21 Niedziela Zwykla – 25.08.2013 r.

I. W tym tygodniu:

1. Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej w poniedziałek. Msze św. w naszym kościele według porządku świątecznego. O godzinie 6.05 Godzinki o N.M.P. Msze św. o godzinie 6.30.7.30, 8.30, 10.00, 16.30, i 18.00. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św., aby podziękować naszej Królowej za opiekę nad naszym narodem. Kancelaria tego dnia nie będzie czynna.

2. Pielgrzymka do Wąwolnicy na uroczystości odpustowe wyruszy z naszej parafii w przyszłą sobotę. Rozpocznie się Mszą św. o godzinie 6.30. Po Mszy św. pielgrzymi wyruszą do Wąwolnicy.

II. W przyszłą niedzielę:     

3. Od przyszłej niedzieli nie będzie juz wakacyjnej Mszy św. o godzinie 19.30. Powróci Msza św. o godzinie 16.00.

III. Ogłoszenia inne:

4. Dziś przed kościołem przedstawiciele grup duszpasterskich przeprowadzają zbiórkę ofiar wsparające leczenie czteroletniego chłopca Dawida chorego na ostrą postać białaczki. Chłopiec jest w trakcie chemioterapii. Ponadto szereg infekcji i grzybicze zapalenie płuc obciąża organizm Dawida. Koszt jednego leku to ok. 4,5 tys. zł tygodniowo. Zechciejmy wesprzeć chorego chłopca i jego rodziców. Niech będzie to nasz dar serca.

5. Także dziś przed kościołem gościmy Lubelskie Wydawnictwo Norbertinum. Jest ono pierwszym prywatnym wydawnictwem katolickim w Polsce. Zostało założone w 1989 roku, jako spółka grupy lubelskich wydawców i poligrafów. Zachęcamy do zakupienia książek.

6. Dziękujemy za wszelkie dobro z jakim się spotykamy z Waszej strony. Życzymy Wam wszystkim wytrwałości w czynieniu dobra wspartej Bożym Błogosławieństwem.