19 Niedziela Zwykła -11.08.2013 r.

I. W tym tygodniu:

1. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św., a po niej na czuwanie zakończone procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

2. Lubelska Piesza Pielgrzymka w środę wchodzi na Jasną Górę. W grupie 3 z naszej parafii pielgrzymowało 160 pątników. Wszystkich pielgrzymów polecamy opiece Matce Najświętszej i życzymy im szczęśliwego powrotu do domów.

3. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny – w czwartek – 15 sierpnia. Poświęcenie zbóż, ziół i owoców będzie na zakończenie każdej Mszy św. Porządek Mszy świętych – niedzielny. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. o godz. 6.30.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 15.00 w okrągłej kaplicy. Zapraszamy do modlitwy adoracyjnej w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

5. W piątek swoje imieniny obchodzi O. Stefan Majkowski, opiekun legionu Maryi i duszpasterz ludzi chorych. Msza św. imieninowa w piątek o godzinie 6.30.

II. Ogłoszenia inne:

6. Zapraszamy na spotkanie ?GOLGOTA MŁODYCH”, które odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia w Serpelicach nad Bugiem. Chętnych prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie na furcie klasztornej. Uczestnictwo w spotkaniu 50 zł. Koszt przejazdu w obie strony 50 zł. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

7. W ostatnim tygodniu rozpoczęły się prace związane z konserwacją drzwi wejściowych do kościoła. Wyprana została również tapicerka na której siedzimy w ławkach.. Trwają prace remontowe w amfiteatrze. W najbliższym czasie będą wykonane prace związane z odgrzybieniem ścian w kościele i oczyszczeniem z pajęczyn.

8. Wdzięczni za wszelkie dobro z jakim spotykamy się z Waszej strony, życzymy Wam i waszym Rodzinom obfitości Bożych darów na nadchodzący tydzień i opieki Maryi naszej Królowej.