15 Niedziela Zwykła – 14.07.2013

I. W tym tygodniu:

1. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzą: w poniedziałek – O. Henryk Krajewski ? senior naszej wspólnoty i br. Henryk Piłat ? prowadzący kancelarię parafialna. Msza św. w ich intencji w poniedziałek o godzinie 6.30. Natomiast w sobotę imienny będzie obchodził O. Czesław Studnicki ? duszpasterz chorych w naszej parafii. Msza św. w jego intencji w sobotę o godzinie 6.30.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godziny 15.00 ?w kaplicy okrągłej.

II. W przyszłą niedzielę:

3. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie poświecenie pojazdów z racji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa ? patrona kierowców. Samochody do poświecenia należy ustawić na placu wokół kościoła i wzdłuż ul. Monte Cassino po stronie kościoła. Tradycyjnie tego dnia wesprzemy MIWA Polska – poprzez dobrowolne ofiary do puszek wystawionych przy drzwiach kościoła na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.

IV. Ogłoszenia inne:

4. Spotkanie uczestników grupy brązowej nr 3 Pielgrzymki Lubelskiej na Jasną Górę – odbędzie się 31 lipca o godz. 19.00 w starym kościele. Po spotkaniu będzie możliwość dokonania zapisu. Jeśli ktoś nie może sam iść, a chciałby, żeby ktoś inny zaniósł jego intencje, może o to poprosić pokrywając, choćby w części, koszty pielgrzymki, które wynoszą 130 zł od osoby. Ofiary duchowego pielgrzymowania można złożyć w kancelarii lub w zakrystii. Szczegóły w gablocie ogłoszeń od strony zakrystii.

5. Są jeszcze wolne miejsca na Letnie Wakacje na Poczekajce dla dzieci ze szkól podstawowych – organizowane przez parafię i Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka. Dwa turnusy: od 22-26 lipca do 29 lipca – 2 sierpnia Zapisy w kancelarii parafialnej.

6. Dziękując wszystkim za troskę o kościół i klasztor na nadchodzący tydzień życzymy Wam obfitości Bożych darów a odpoczywającym pięknych chwil.