Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata -25.11.2012 r.

I. W dzisiejszą niedzielę:

1. Członkowie Stowarzyszenia zapraszają do Sekretariatu św. Mikołaja w Poradni Rodzinnej po Mszach św. (wejście przez Punkt ksiązki lub przy kancelarii). Do wsparcia materialnego akcji Pomocnik św. Mikołaja. Czekamy na Osoby, które chciałyby zasponsorować paczkę dla dziecka. Zapraszamy również do włączenia się w tę inicjatywę rodziców, którzy chcieliby, aby paczkę dla ich dziecka przekazał osobiście św. Mikołaj. W inne dni można taki dar złożyć w zakrystii i kancelarii lub wpłacić na konto parafialne z dopiskiem ?Pomocnik św. Mikołaja?. Za każdy dar z serca dziękujemy. W listopadzie zapraszamy na Różaniec o 17.25 i Mszę św. o 18.00 za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych.. Od dziś będą czytane zaznaczone wypominki z Osiedla Krasińskiego.

2. Od dziś będą czytane zaznaczone wypominki z Osiedla Błonie.

3. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie dziś o godzinie 18.00.

II. W tym tygodniu:

4. Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny rozpocznie się we czwartek. Kazania i modlitwy nowennowe będą głoszone na Mszy św. o 6.30 a w niedzielę o godzinie 7.00.

5. W tym tygodniu w piątek przypadają imieniny naszych współbraci: o. Andrzeja Derdziuka ? asystenta grupy modlitwy O. Pio i prorektora KUL, i O. Andrzeja Cebuli ? wikarego, parafgii, duszpasterza dzieci i Domowego Kościoła. Zapraszamy na Mszę św. w ich intencji w piątek o godz. 6.30.

6. I sobota miesiąca ? Msza św. z Nieszporami o godzinie 18.00 i czuwanie zakończone procesją.

7. W tym tygodniu będą roznoszone opłatki świąteczne na terenie naszej parafii przez Braci kleryków.

poniedziałek – ulice: Namysłowskiego i Krasińskiego

wtorek – ulice: Zana Struga, Irydiona, Leonarda,

środa ulice: ul. Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego

czwartek ulice: Juranda, Herbowa

w piątek Szpitalna, Ułanów, Dragonów, Al. Kraśnicka, Pielęgniarek, Konstantynów

sobota ul. Wojciechowska, Śnieżyńskiego, Farmaceutyczna, ul. Cieszkowskiego, Magierskiego, Monte Cassino, Powstania Styczniowego, Rogińskiego, ks. Brzóski, Borelowskiego, Pustowójtówny, Błońskiego, Parady, Barszczewskiego, Molickiego, Frankowskiego, Jeziorańskiego, Zulińskiego, Romanowskiego, Paśnikowskiego, Dubieckiego. Hanke Bosaka, Czarkowskiego. Bogdanowicza, Ruckiego, Kruka, Krajewskiego, Toczyskiego, Jankowskiego

Tylko Bracia Kapucyni są upoważnieni do roznoszenia opłatków na terenie naszej parafii. . Opłatki będą roznoszone od godz. 17.00. a w sobotę od godziny 10.00

III. W przyszłą niedzielę:

8. Za tydzień – I Niedziela Adwentu – okresu rozpoczynającego Nowy Rok Kościelny.

IV. Ogłoszenia inne:

9. Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, modlitwy wsparcia materialnego z jakim się na co dzień spotykamy. Codziennie polecamy naszych Dobrodziejów w modlitwie w chórze zakonnym i podczas Mszy św. za Dobrodziejów. Wdzięcznością i modlitwą ogarniamy tych, którzy wspomagają modlitwą i ofiarami materialnymi potrzeby parafii, klasztoru i naszego Seminarium Duchownego. Życzymy Wam, aby Chrystus Król ogarnął Wasze serca swoim pokojem i pewnością kroczenia za Nim do bram Nieba.