33 Niedziela Zwykła – 18.11.2012 r.

I. W dzisiejszą niedzielę:          

1. Członkowie Stowarzyszenia zapraszają do Sekretariatu św. Mikołaja w Poradni Rodzinnej po Mszach św. (wejście przez Punkt ksiązki lub przy kancelarii) do wsparcia materialnego akcji Pomocnik św. Mikołaja. Czekamy na Osoby, które chciałyby zasponsorować paczkę dla dziecka. Zapraszamy również do włączenia się w tę inicjatywę rodziców, którzy chcieliby, aby paczkę dla ich dziecka przekazał osobiście św. Mikołaj. W inne dni można taki dar złożyć w zakrystii i kancelarii lub wpłacić na konto parafialne z dopiskiem ?Pomocnik św. Mikołaja?. Za każdy dar z serca dziękujemy.

2. W listopadzie zapraszamy na Różaniec o 17.25 i Mszę św. o 18.00 za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych. Od dziś będą czytane zaznaczone wypominki z Osiedla Sienkiewicza.

II. W tym tygodniu:

3. Msza św. za wstawiennictwem O. Pio – w piątek o godzinie 18.00. Intencje do modlitwy można składać w zakrystii.

4. Zapraszamy serdecznie młodzież na Wieczór ewangelizacyjny w kościele pw. Wieczerzy Pańskiej ul. Warszawska, w środę o godz. 19.00.

III. W przyszłą niedzielę:

5. W przyszłą niedzielę, będziemy gościć w naszej parafii paulina O. Marka Kowalskiego z Mariupola na Ukrainie. Wygłosi on do nas Słowo Boże i poprosi o wsparcie budowy kościoła.

6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00.

IV. Ogłoszenia inne:

 7. W czwartek św. Cecylii ? patronki muzyki kościelnej i śpiewu. Naszej organistce pani Wiktorii i scholom i zespołom śpiewającym w naszym kościele dziękując za ich posługę życzymy radości i satysfakcji z wykonywanej posługi w parafii, zdrowia i darów do rozwijania talentów.

8. Wdzięcznością i modlitwą ogarniamy tych, którzy wspomagają modlitwą i ofiarami materialnymi potrzeby parafii, klasztoru i naszego Seminarium Duchownego. Dziękujemy tym, którzy składają ofiary na wystrój prezbiterium. Życzymy wam owocnego tygodnia wypełnionego dobrem i wrażliwością na potrzeby innych.