Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – 26.08.2012 r.

I. W tym tygodniu:

1. W sobotę – 1 września wypada 73-ta rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny. Tego dnia wypada także I sobota miesiąca. Msza św. z Nieszporami o godzinie 18.00 i nabożeństwo I sobotnie zakończone procesją z figurą Matki Bożej.

2. Pielgrzymka do Wąwolnicy na uroczystości odpustowe wyruszy z naszej parafii w przyszłą sobotę. Rozpocznie się Mszą św. o godzinie 6.30. Po Mszy św. pielgrzymi wyruszą do Wąwolnicy.

II. W przyszłą niedzielę:           

3. Od przyszłej niedzieli nie będzie juz wakacyjnej Mszy św. o godzinie 19.30. Powróci Msza św. o godzinie 16.00.

III. Ogłoszenia inne:

4. Msza św. dla dzieci przedszkolnych będzie sprawowana począwszy od niedzieli 16 września o godz. 11.30 w starym kościele.

5. W gablocie ogłoszeń: program Wykładów Duszpasterskich na KUL-u poświeconych zbliżającego się Roku Wiary i zaproszenie Metropolity Lubelskiego na wrześniowe uroczystości Maryjne i program uroczystości odpustowych w Wąwolnicy.

6. Na prośbę Urzędu Miasta podajemy informacje dla mieszkańców o nowo otwartym Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin przy ul. Szaserów 13-15. Najłatwiej jest dojechać od strony ul. Orkana (wjazd przy Spa Orkana). Biuro mieści się w budynku po dawnej pralni, w którym obecnie swoją siedzibę ma biblioteka multimedialna Biblio. Mieszkańcy mogą załatwić tam sprawy związane z: dowodami osobistymi, meldunkami, prawami jazdy, dodatkami mieszkaniowymi, podatkami Interesanci mogą również złożyć dokumenty w innych sprawach załatwianych przez Urząd Miasta Lublin.

7. Dziękujemy za wszelkie dobro z jakim się spotykamy z Waszej strony. Życzymy Wam wszystkim wytrwałości w czynieniu dobra wspartej Bożym Błogosławieństwem.