19 Niedziela Zwykła – 12.08.2012 r.

I. W tym tygodniu: 

1. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w poniedziałek na wieczorną Mszę św., a po niej na czuwanie zakończone procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

2. Lubelska Piesza Pielgrzymka we wtorek wchodzi na Jasną Górę. W grupie 3 z naszej parafii pielgrzymuje 181 pątników. Wszystkich pielgrzymów polecamy opiece Matce Najświętszej i życzymy im szczęśliwego powrotu do domów.

3. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny – w środę – 15 sierpnia. Poświęcenie zbóż, ziół i owoców będzie na zakończenie każdej Mszy św. Porządek Mszy świętych – niedzielny. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. o godz. 6.30.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 15.00 w okrągłej kaplicy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy adoracyjnej w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

5. W czwartek swoje imieniny obchodzi O. Stefan Majkowski, opiekun legionu Maryi i duszpasterz ludzi chorych. Msza św. imieninowa w czwartek o godzinie 6.30.

II. Ogłoszenia inne:  

5. Zapraszamy na spotkanie ?GOLGOTA MŁODYCH“, które odbędzie się w dniach 26-26 sierpnia w Serpelicach nad Bugiem. Młodzi ludzie zgromadzeni z całej Polski wspólnie trwają na modlitwie, dzielą się doświadczeniami swojego życia i razem się bawią. Chętnych prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie na furcie klasztornej. Uczestnictwo w spotkaniu 45 zł. Koszt przejazdu w obie strony 60 zł

 6. Wdzięczni za wszelkie dobro, z jakim spotykamy się z Waszej strony, życzymy Wam i Waszym Rodzinom obfitości Bożych darów na nadchodzący tydzień i opieki Maryi naszej Królowej.