Informacje ogólne – przygotowanie 2013 r.

 

 2. Przypominam o spowiedzi czerwcowej oraz o uczestnictwie w nabożeństwach do Serca Pana Jezusa (czerwiec). Nie chciałabym wyznaczać ilości nabożeństw do “zaliczenia’. Chciałabym, aby każdy z Was przynajmniej kilka razy w nich uczestniczył. Daty wpisujemy samodzielnie w odpowiednią rubrykę w indeksie. Nabożeństwa odprawiane są codziennie o 17.30.

 

3. Zachęcam do regularnego, czynnego i pełnego uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych, a także do modlitwy w intencji dobrego przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Proszę o wpisanie w pierwszej rubryce takiej intencji: o dobre przeżycie przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

 

4. Egzamin: egzamin z wiedzy religijnej odbędzie się w dwóch częściach. Pierwsza z nich w październiku – materiały dołączam w pliku. Druga część egzaminu po feriach zimowych – o możliwości zwolnienia z II części powiem na spotkaniu 20 czerwca.

 

5. Przypominam o “miejscach informacyjnych”: wiadomości e-mail, strona internetowa parafii www.poczekajka.pl zakładka kancelaria/bierzmowanie, gablota przy wejściu do kościoła od strony kaplicy MB Fatimskiej, gablota w G7 przy sali 104.

 

6. BARDZO PROSZĘ o przesłanie mailem usprawiedliwienia nieobecności na pierwszym spotkaniu. Życzę Wam obfitego w łaskę czasu końca roku szkolnego, pozdrawiam :-), do zobaczenia