6 Niedziela Zwykła – 12.02.2012 r.

I.W tym tygodniu:

1.Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na czuwanie fatimskie – w poniedziałek . Czuwanie rozpocznie się po Mszy św. o godzinie 18.00.Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

2.W naszej parafii są prowadzone przez wspólnoty neokatechumenalne Katechezy ewangelizacyjne w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00 – w starym kościele. Zapraszamy.

II.W przyszłą niedzielę:

3.W przyszłą niedzielę dobrowolna zbiórka ofiar do skarbon na Fundusz Wschodni wspierający lokalne kościoły polonijne na terenie byłego Związku Radzieckiego.

III.Ogłoszenia inne:

4.Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii Poczekajka od czwartku 1 marca będą oferować bezpłatną pomoc w wypełnianiu Pitów podatkowych w zamian za ofiarowanie 1% na Stowarzyszenie – w godzinach 16.00-19.00 w Sali nr 3 . Zachęcamy do ofiarowania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia. Emeryci i renciści, którzy otrzymują PIT roczny tylko z ZUS, nie mają obowiązku składać dodatkowego rozliczenia rocznego. Jeżeli chcą jednak przekazać 1% swojego podatku, powinni złożyć PIT-37.

5.W tym roku z naszej parafii organizowane są pielgrzymki:

  • do Ziemi św. (samolotowa) ?w kwietniu
  • do Sanktuariów Europy Środkowej – w lipcu
  • do Turcji śladami św. Pawła Apostola i św. Jana Ewangelisty – we wrześniu

Informacje na temat programu i zapisów znajdziemy w gablocie ogłoszeń od strony zakrystii i na stronie internetowej parafii.

10.W dwóch turnusach Zimowiska na Poczekajce uczestniczyło 26 dzieci. Dziękujemy Siostrom Kapucynkom, wolontariuszom ze Stowarzyszenia i młodzieży z IX L.O. za poprowadzenie zajęć dla dzieci.

11.Dziękujemy za życzliwość i wspieranie naszej wspólnoty zakonnej modlitwą i ofiarami materialnymi. Niech pokój i dobro towarzyszy Waszym działaniom w nadchodzącym tygodniu. Dzieciom i młodzieży zaczynającym drugi semestr nauki, życzymy zapału i dużo owoców zdobywania wiedzy.