3 Niedziela Zwykła – 22.01.2012 r.

I.W tę niedzielę:

1.Finałowy Koncert w ramach cyklu Kolędowe śpiewanie na Poczekajce – w wykonaniu 6 chórów z Lublina i Poniatowej. . Koncert rozpocznie się dzis o godzinie 19.00. Gorąco zapraszamy licząc na waszą obecność. Jest dedykowany p. profesor Gabrieli Klauzie obchodzącej 40. swojej pracy artystycznej. Wstęp wolny.

  II.W tym tygodniu:

2.Msza św. za wstawiennictwem św. O Pio – w poniedziałek o godzinie 18.00. intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii.

3.Nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych dla kandydatów do sakramentu bierzmowania –  w piątek o godzinie 19.00. Prosimy też o obecność rodziców.

4.Regionalne spotkanie opłatkowe Przyjaciół Radia Maryja –  w przyszłą sobotę w naszym kościele. Rozpocznie się Mszą św. o godzinie 11.00 . Szczegółowe informacje w Biurze Radia Maryja.

  III.W przyszłą niedzielę:

5.W ramach Światowego Dniem walki z trądem, Siostry Białe Misjonarki Afryki i nasi Bracia Klerycy organizują w przyszłą niedzielę Kiermasz ciast na pomoc trędowatym. W związku z tym prosimy chętnych naszych parafian o upieczenie i przynoszenie ciast bez masy kremowej w sobotę do furty klasztornej. Ciasta będą sprzedawane w niedzielę w amfiteatrze. Zachęcamy do licznego włączenia się w tę akcję.

6.Warsztaty z zakresu duchowości dotyczące problematyki uzależnień, zwłaszcza od alkoholu – w przyszłą niedzielę o godzinie 16.00 w starym kościele. Konferencję dotyczącą tej tematyki wygłosi o. Marek Skowroński OFMCap, a następnie będzie miał miejsce mityng otwarty z możliwością postawienia pytań. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy.

7.W naszej parafii raz w miesiącu będzie odprawiana Msza św. o uzdrowienie duchowe i fizyczne wraz z nabożeństwem. Pierwsza tak Msza św. za tydzień w niedzielę o godzinie 18.00.

 

IV.Ogłoszenia inne:

8.Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka organizuje ?Zimowisko na Poczekajce? dla dzieci ze szkół podstawowych ? w dwóch turnusach, podczas ferii zimowych. Zapisy w kancelarii parafialnej. Ilość miejsc ograniczona.

9.Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę samolotową w kwietniu do Ziemi św. i na pielgrzymkę autokarową do Rzymu także w kwietniu. Informacje w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

10.Dziękujemy za życzliwość i wspieranie duchowe i materialne dzieł podejmowanych w kościele i klasztorze. Dziękujemy również za ogromną życzliwość w Waszych domach i za dobrowolne ofiary złożone podczas Wizyty duszpasterskiej na dalsze prace wykonywane w kościele i klasztorze. Życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu i siły do pokonywania trudności a Dziatkom obchodzącym dziś swoje święto życzymy dużo miłości od swoich dzieci i wnuków.