2 Niedziela Zwykła – 15.01.2012 r.

I.W dzisiejszą niedzielę:

1.Zapraszamy na przedstawienie Jasełek w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 38 – dziś w amfiteatrze po Mszy św. dla dzieci ? ok. godziny 12.30.

2.Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru nauczycieli i uczniów ze Szkoły Muzycznej Yamacha w ramach cyklu koncertów: Kolędowe śpiewanie na Poczekajce ? dziś o godzinie 19.00. Za tydzień na Mszy św. o godzinie 11.30 wystąpi chór dziecięcy La Musica i po Mszy św. da krótki koncert. Natomiast tego dnia wieczorem finałowy koncert Kolęd w wykonaniu 6 chórów z Lublina i Poniatowej. Szczegóły na plakatach przed kościołem. Gorąco zapraszamy licząc na Waszą obecność. Jest to nasze żywe świadectwo budowania wspólnoty parafialnej. Wstęp wolny.

II.W tym tygodniu:

3.  Porządek Wizyty Duszpasterskiej w tym tygodniu:

Poniedziałek, 16 stycznia, ulice: Barszczewskiego, ks. Brzóski, Molickiego, Boh. Monte Cassino blok nr 55, Magierskiego, Farmaceutyczna domy i blok nr 4, Namysłowskiego, Struga oraz ul. Zana domy i blok nr 13.

Wtorek, 17 stycznia, ul. Irydiona bloki nr 2, 4, 6, 8 i 10 oraz ul. Leonarda blok nr 5.

Środa, 18 stycznia, ul. Leonarda bloki nr 7, 9, 11 i 13 oraz ul. Krasińskiego blok nr 18.

Czwartek, 19 stycznia, ul. Krasińskiego bloki nr 3, 6 i 10.

Piątek, 20 stycznia, ul. Krasińskiego bloki nr 12 i 16 oraz rodziny, w których nie było wizyty duszpasterskiej w tym roku, a które pragną przyjąć kapłana po kolędzie. Te rodziny powinny do środy w kancelarii parafialnej, w zakrystii lub na furcie klasztornej poprosić o indywidualną kolędę podając nazwisko, adres i numer telefonu.

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.00. Program wizyty kolędowej wywieszony jest w gablocie przed głównymi drzwiami kościoła z uwzględnieniem, od jakiego numeru domu lub mieszkania w bloku rozpoczynać się będzie spotkanie kolędowe. Informacje można znaleźć również na stronie internetowej naszej parafii.

4. W tym tygodniu rozpoczyna się Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem ?Przemienieni przez zwycięstwo Jezusa Chrystusa?. Porządek obchodów w Lublinie jest na plakatach przed kościołem.

III.Ogłoszenia inne:

5. Wraz z Siostrami Kapucynkami pragnę gorąco podziękować za ogromną hojność, z jaką Siostry spotkały się w ubiegłą niedzielę ze strony Was, drodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła podczas zbiórki ofiar na budowę domu dla dzieci im. Jana Pawła II w Wąwolnicy. Siostry wraz z ofiarą z klasztoru otrzymały od nas 18 tys. zł. Bóg zapłać! Z darem modlitwy w intencji ofiarodawców.

6. W tym tygodniu wykonano modernizację nagłośnienia kościoła. Zamontowano nagłośnienie cyfrowe wraz z nowym wzmacniaczem. Efektem końcowym jest znaczne polepszenie słyszalności w kościele.

7. Za wszelkie dobro duchowe i materialne, z jakim spotkaliśmy się na co dzień z Waszej strony, składamy serdeczne Bóg zapłać, modląc się codziennie za Was podczas Mszy św. za Braci Dobrodziejów i w chórze zakonnym. Naszym Babciom z okazji zbliżającego się ich święta życzymy laski Bożej i dużo dobra ze strony najbliższych.