Niedziela Chrztu Pańskiego -08.01.2012.r.

I.W dzisiejszą Niedzielę:

1.Dziś rozpoczynamy cykl Koncertów: Kolędowe śpiewanie na Poczekajce. Przez trzy niedziele będziemy mieli możliwość uczestnictwa w koncertach chórów. Pierwszy Koncert w wykonaniu Chóru dziecięcego Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Lublinie. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Szczegóły na plakatach przed kościołem i na stronie parafii.

II.W tym tygodniu:

2. Porządek wizyty duszpasterskiej przedstawia się następująco:

Poniedziałek, 9 stycznia, ul. Herbowa bloki nr 3, 5, 6, 7, 8, 9 i 10 oraz ul. Ułanów blok nr 33.

Wtorek, 10 stycznia, ul. Ułanów bloki nr 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 i 29 oraz ul. Szpitalna.

Środa, 11 stycznia, ul. Ułanów bloki nr 1 i 5, al. Kraśnicka oraz ulice: Pielęgniarek, Konstantynów, Frankowskiego, Paśnikowskiego, Ruckiego, Bogdanowicza i Czarkowskiego.

Czwartek, 12 stycznia, ulice: Jeziorańskiego, Jankowskiego, Pustowójtówny, Błońskiego, Parady, Powstania Styczniowego i Toczyskiego.

Piątek, 13 stycznia, ulice: Rogińskiego, Dubieckiego, Hauke-Bosaka, Kruka, Krajewskiego, Borelowskiego i Żulińskiego.

Sobota, 14 stycznia, ulice: Romanowskiego, Cieszkowskiego, Śnieżyńskiego domy i bloki nr 6, 8 i 10 oraz Wojciechowska domy i bloki nr 36 i 36A.

Poniedziałek, 16 stycznia, ulice: Barszczewskiego, ks. Brzóski, Molickiego, Boh. Monte Cassino blok nr 55, Magierskiego, Farmaceutyczna domy i blok nr 4, Namysłowskiego, Struga oraz ul. Zana domy i blok nr 13.

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.00 a w sobotę o godzinie 10.00. Program wizyty kolędowej wywieszony jest w gablocie przed głównymi drzwiami kościoła z uwzględnieniem od jakiego numeru domu lub mieszkania w bloku rozpoczynać się będzie spotkanie kolędowe, a także informacje na stronie internetowej naszej parafii. Bardzo prosimy, aby była przygotowana woda świecona i kropidło. Zestawy kolędowe można nabyć w naszym punkcie ksiązki.

3. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w piątek na Mszę św. o godzinie 18.00na czuwanie i procesje z figurą Matki Bożej.

III.W przyszłą niedzielę:

4. Zapraszamy na przedstawienie Jasełek w wykonaniu dzieci ze szkoły Podstawowej nr 38 przyszła niedzielę w amfiteatrze po Mszy św. dla dzieci ? ok. godziny 12.30.

5. Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru nauczycieli i uczniów ze Szkoły Muzycznej Yamacha w ramach cyklu Koncertów: Kolędowe śpiewanie na Poczekajce – w przyszła niedzielę o godzinie 19.00.

IV .Ogłoszenia inne:

6. Katolickie Centrum Kultury Ster działające przy naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Rzymu w w kwietniu. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń.

7. Dziś w naszej parafii wspieramy dzieło Sióstr kapucynek, budują drugi dom w Wąwolnicy im. Jana Pawła. Siostry zmagają się z trudnościami materialnymi, związanymi z budową domu w Wąwolnicy. Zachęcam do naszej wspólnej pomocy materialnej Siostrom. Siostry zbierają w przedsionkach kościoła – dobrowolne ofiary na kontynuacje budowy tego domu. Niech będzie to nasz Bożonarodzeniowy dar serca dla dzieci, którym potrzeba domu i miłości.

8. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i wsparcie materialne naszego kościoła i klasztoru. Niech obfitość Bożych darów stanie się naszym udziałem.