Boże Narodzenie – 25.12.2011

I.W tym tygodniu:

1.Jutro drugi dzień świąt ? święto Świętego Szczepana. Msze św. Według porządku niedzielnego. Ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby KUL-u.

2.W piątek przypada święto św. Rodziny. Tego dnia szczególnie módlmy się za nasze rodziny, aby były napełnione miłością na wzór św. Rodziny.

3.W sobotę ostatni dzień roku 2011. Wieczorem na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Msza św. dziękczynna za przeżyty rok o godzinie 18.00 Śpiewem hymnu Ciebie Boga wysławiamy będziemy dziękować za otrzymane dobrodziejstwa w tym roku. Udział w uroczystym śpiewie lub recytacji tego hymnu daje możliwość zyskania odpustu zupełnego. O północy będzie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku 2012. Poprzedzi ją adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 23.00 Bardzo zapraszamy aby razem z Bogiem przywitać nadchodząNowy Rok.

4.W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Pokoju, dzień imienin bpa Mieczysława Cisło. Pamiętamy o nim w modlitwie. Odpust zupełny można uzyskać za udział w śpiewie hymnu ?O Stworzycielu Duchu przyjdź?.

II.Ogłoszenia inne:

5.Od 2 stycznia rozpoczyna się wizyta kolędowa w naszej parafii. W dni powszednie, rozpoczynamy o godzinie 16.00, a w sobotę o godzinie 10.00.

Porządek wizyty duszpasterskiej przedstawia się następująco: 

Poniedziałek, 2 stycznia, ul. Juranda bloki nr 1, 3 i 5 oraz ul. Skrzetuskiego bloki nr 2, 2A i 2B.

Wtorek, 3 stycznia, ul. Skrzetuskiego bloki nr 4, 6, 8 i 10.

Środa, 4 stycznia, ul. Wołodyjowskiego bloki nr 3, 6, 7, 9 i 11.

Czwartek, 5 stycznia, ul. Dragonów bloki nr 3, 8 i 14 oraz ul. Herbowa blok nr 20.

Sobota, 7 stycznia, ul. Herbowa bloki nr 11, 15, 16 i 18.

Poniedziałek, 9 stycznia, ul. Herbowa bloki nr 3, 5, 6, 7, 8, 9 i 10 oraz ul. Ułanów blok nr 33.

13.Dziękujemy za ofiary materialne składane na nasz kościół i klasztor. W imieniu całej naszej wspólnoty zakonnej Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i przybyłym Gościom z okazji Świąt Bożego Narodzenia Niech Boża Dziecina wlewa w Wasze serca Nadzieję i Radość. Niech pomaga przezwyciężać wszelkie bariery i trudności. Niech Światło Bożego żłóbka rozjaśnia ciemności wszelkiego zła. Błogosławionych świąt !!!