30 Niedziela Zwykła – 23.10.2011 r.

I.                    W dzisiejszą Niedzielę:

 

1.       Dziś przed kościołami Lublina prowadzona jest zbiórka na potrzeby KUL-u przez studentów tej uczelni.

 

2.       W ramach tygodnia misyjnego zapraszamy dziś na godzinę 19.00 do naszego Amfiteatru na Kapucyński Wieczór Misyjny. Tematem tegorocznego spotkania jest ?Życie Chrześcijan w świecie Islamu?. Całość rozpocznie krótki występ Teatru Hakuna Matata, który wprowadzi nas w tę tematykę. Gościem specjalnym będzie nasz współbrat O. Maciej Sokołowski, który od 2007 roku pracuje w Turcji. Spotkanie zakończy koncert kapucyńskiego zespołu ?Broders?. Przez cały tydzień podczas różańca o godz. 17.30 będziemy modlić się za dzieło misyjne Kościoła. Bracia klerycy przed kościołem rozprowadzaj kapucyńskie kalendarze misyjne. Jest to nasza cegiełka pomocy krajom misyjnym.

 

II.                 Ogłoszenia inne:

 

3.       Z inicjatywy mieszkańców dzielnicy Konstantynów w piątek o godz. 19:00 w Sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie z Przewodniczącym Rady Miasta Lublin panem Piotrem Kowalczykiem. Przedmiotem spotkania będzie m. in. budowa konfliktowego osiedla na terenie wąwozu usytuowanego pomiędzy dzielnicami Konstantynów i Węglin Północny a także budowa ciągu pieszego przy ul. Romanowskiego. Zachęcamy mieszkańców dzielnicy Konstantynów do uczestnictwa w spotkaniu.

 

4.       Dziś przed kościołem jest do nabycia nowa książka o. Andrzeja Derdziuka Mądrość spotkania. Kierownictwo duchowe bł. Jana Pawła II wobec Wandy Półtawskiej. Można też zyskać autograf autora.

 

 

5.       Dziękujemy tym wszystkim, którzy wspierają materialnie podejmowane prace w parafii. Niech nadchodzący tydzień przyniesie waszym Rodzinom pokój, wzajemne zrozumienie i wdzięczność Bogu za każdy dzien.