24 Niedziela Zwykła -11.09.2011 r.

I.                    W tym tygodniu:

 

1.       We wtorek- czcicieli Matki Najświętszej zapraszamy na Różaniec o 17.30, na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na czuwanie modlitewne i procesję z Figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 

2.       We środę – 14 września przypada liturgiczne święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust u Ojców Dominikanów. Główne uroczystości rozpoczną się w bazylice o godzinie 18.00.

 

3.       Pierwsze po wakacjach spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godzinie 9.00 w kościele.

 

II. Ogłoszenia różne:

 

4.       Rodziców dzieci uczęszczających do szkół poza naszą parafią a chcących, aby ich dziecko przygotowywało się do I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o zapisanie tych dzieci dzisiaj lub za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 w sali nr 3 obok kancelarii parafialnej. Msza św. dla dzieci klas II. grup komunijnych z rodzicami będzie w niedzielę 2  października o godz. 14.00.

 

5.       W kolejną rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego na Majdanku odbędą się uroczystości upamiętniające jego ofiary. W przyszła niedzielę o godzinie 10.00 wyruszy procesja z kościoła św. Maksymiliana. Msza św. przy pomniku o godzinie 11.00.

6.       Za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru składamy  Bóg zapłać. Na nadchodzący tydzień życzymy trwania w łasce Bożej  i odwagi życia według przykazań Bożych.