21 Niedziela Zwykła – 14.08.2011 r.

I.                    W tym tygodniu:

 

1.       Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (tzw. Zielnej) – w poniedziałek – 15 sierpnia. Poświęcenie zbóż, ziół i owoców będzie na zakończenie każdej Mszy św. Porządek Mszy świętych – niedzielny. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. o godz. 6.30.

2.       We wtorek swoje imieniny obchodzi O. Stefan Majkowski ?duszpasterz ludzi chorych. Msza sw. w jego intencji we wtorek 16 sierpnia o godzinie 6.30. Zapraszamy.

 

3.       Adoracja Najświętszego  Sakramentu – w czwartek od godz. 15.00 w okrągłej kaplicy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy adoracyjnej w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

 

4.       Zapraszamy na spotkanie ?GOLGOTA MŁODYCH”, które odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia w Serpelicach nad Bugiem. Młodzi ludzie zgromadzeni z całej Polski wspólnie trwają na modlitwie, dzielą się doświadczeniami swojego życia i razem się bawią. Chętnych prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie w zakrystii lub na furcie klasztornej. Uczestnictwo w spotkaniu 40 zł. Koszt przejazdu w obie strony 60 zł.

 

 

5.       Wdzięczni za wszelkie dobro z jakim spotykamy się z Waszej strony, życzymy Wam i waszym Rodzinom obfitości Bożych darów na nadchodzący tydzień i opieki Maryi naszej Królowej.