20 Niedziela Zwykła – 08.08.2011

 

I.                    W tym tygodniu:

 

1.       Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej  zapraszamy w sobotę na wieczorną Mszę św., a po niej na czuwanie zakończone procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 

II.                 W przyszłą  niedzielę:

 

2.       Lubelska Piesza Pielgrzymka w niedzielę wchodzi na Jasną Górę. Wszystkich pielgrzymów polecamy opiece Matce Najświętszej i życzymy im szczęśliwego powrotu do domów.

 

III.               Ogłoszenia inne:

 

3.       W Biurze Radia Maryja obok Punktu ksiązki zbierane są podpisy w obronie Radia Maryja.

 

4.       Zachęcamy ludzi dobrej woli do oddawania krwi w punkcie krwiodawstwa przy szpitalu. Jest to konkretny dar miłości bliźniego. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy sam będzie potrzebował tego bezcennego daru.

 

5.       Zapraszamy na spotkanie ?GOLGOTA MŁODYCH”, które odbędzie się w dniach 24-29 sierpnia w Serpelicach nad Bugiem. Młodzi ludzie zgromadzeni z całej Polski wspólnie trwają na modlitwie, dzielą się doświadczeniami swojego życia i razem się bawią. Chętnych prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie w zakrystii lub na furcie klasztornej. Uczestnictwo w spotkaniu 40 zł. Koszt przejazdu w obie strony 60 zł.

 

6.       Dziękujemy za wspieranie inicjatyw i prac podejmowanych na rzecz naszej parafii i klasztoru. Niech Maryja – Patronka naszej parafii wyprasza wam potrzebne łaski i dary w drodze do świętości.