17 Niedziela Zwykła – 24.07.2011 r.

I.                    W tym tygodniu:

 

1.       Swoje imieniny w tym tygodniu obchodzą w naszej wspólnocie zakonnej: O. Krzysztof Dudziak ? przełożony naszej wspólnoty i wicerektor seminarium i O. Krzysztof Groszyk – kapelan szpitala. Msza św. w ich intencji w poniedziałek o godzinie 6.30. Msza św. imieninowa O. Mirosława Ferenca w sobotę o godzinie 6.30. Polecamy ich Waszej modlitwie.

 

2.       W poniedziałek rozpoczyna się II turnus Wakacji na Poczekajce zorganizowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii “Poczekajka”. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na drugi i trzeci turnus. Zapisy w kancelarii.

 

II.                 W przyszłą niedzielę:

 

3.       Spotkanie pieszych pielgrzymów na Jasną Górę grupy brązowej nr 3, odbędzie się w niedzielę – o godz. 19.00 w starym kościele, a po spotkaniu będzie możliwość dokonania zapisu. Zapisów można dokonać także 2 sierpnia – w dniu składania bagaży. W dalszym ciągu możemy wspomóc pielgrzymów w ramach funduszu solidarnościowego ?Idę z Tobą? pokrywając, choćby w części, koszty pielgrzymki, które wynoszą 120 zł od osoby.

 

III. Ogłoszenia inne:

4.       Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymki:

 

?          Do Kodnia – we wrześniu

?          Do Sanktuariów Bałkańskich – we wrześniu

?          Do Ziemi św. z Jordanią w listopadzie – 4 miejsca wolne.

 

Szczegółowy na temat programu, ceny i zapisów w gablocie ogłoszeń przed kościołem – od strony zakrystii i na stronie internetowej parafii.

 

5.       Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości i dobra okazywane nam każdego dnia. Życzymy Bożego Błogosławieństwa na nadchodzący tydzień i owocnego odpoczynku dla przeżywających urlopy wakacyjne. Naszym babciom i dziadkom z racji wspomnienia rodziców Matki Bożej  – św. Joachima i Anny, życzymy obfitości Bożych darów oraz szacunku i wdzięczności wśród swoich najbliższych.

 

6.       Tradycyjnie wspieramy dzisiaj MIWA Polska – poprzez dobrowolne ofiary do puszek wystawionych  przy drzwiach kościoła na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy. Niech będzie to także dar wdzięczności za opiekę Boga podczas jazdy samochodem.