8 Niedziela Zwykła – 27.02.2011 r.

I.                    W tym tygodniu:

 

1.      W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej:

 

?          I   czwartek ?  adoracja Najświętszego Sakramentu dziękczynno-błagalna o nowe powołania kapłańskie i zakonne ? od godziny 15.00 w okrągłej kaplicy.

?          I  piątek ? dodatkowa spowiedź dzieci od godz. 16.00 i Msza św. dla dzieci o godzinie 16.30. O godzinie 17.30 nabożeństwo wynagradzające i Msza św. o godzinie 18.00.

?          I  sobota – zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 i nabożeństwo Fatimskie.

 

II.                  W przyszłą niedzielę:

 

2.       Grupa teatralna ?WARTO? z Zamościa zaprasza na przedstawienie: Sybir ? co z nami będzie. Sztuka będzie wystawiona w naszym amfiteatrze w przyszłą niedzielę o godzinie 19.15. Zapraszamy. Wstęp wolny.

 

III.               Ogłoszenia różne:

 

3.       Wizytacja naszej parafii odbędzie się 20 marca. Przeprowadzi ją ks. Biskup Józef Wróbel.

 

4.       W sali nr 3 w czwartki w godz. 16.00 ? 19.00 bezpłatnie wypełniane są roczne sprawozdania PIT 37 z możliwością przekazania 1% na rzecz Stowarzyszenia Poczekajka. Zapraszamy szczególnie Emerytów i rencistów z PIT-em 40 z ZUS-u.

 

5.       Dyrekcja Pallotyńskiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. St. Batorego przy Al. Warszawskiej zapraszają na Dzień Otwarty Szkoły w niedzielę 6 marca w godz. 9.00 – 14.00. Będzie wtedy można zwiedzić szkołę oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Jest to jedna z najlepszych szkół na Lubelszczyźnie. Szczegóły w gablotach ogłoszeń przed kościołem i na stolikach z prasą.

 

6.       Pielgrzymki organizowane przez naszą parafię w tym roku informacje wywieszone są w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.

 

7.       Dziękujemy za wszelkie dobro, z którym się na co dzień spotkamy i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.