6 Niedziela Zwykła -13.02.2011 r.

I.                   W dzisiejszą niedzielę:

 

1.       Czcicieli Matki Bożej zapraszamy dziś na czuwanie fatimskie. Czuwanie rozpocznie się po Mszy św. o godzinie 18.00 adoracją Najświętszego Sakramentu i procesja z figurą Matki Bożej fatimskiej.

 

II.                W tym tygodniu:

 

2.       Apel Papieski przygotowujący do  beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II w środę o godzinie 21.00. Zapraszamy do wytrwałej modlitwy.

 

3.       W naszej parafii odbywają się Katechezy ewangelizacyjne prowadzone przez Wspólnoty neokatechumenalne: w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00 – w starym kościele. Zapraszamy.

 

III.             Ogłoszenia inne:

 

4.       Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii “Poczekajka” oferują bezpłatną pomoc w wypełnianiu Pitów podatkowych w zamian za ofiarowanie 1% na Stowarzyszenie – w czwartki w godzinach 16.00-19.00 w sali nr 3. Zachęcamy do ofiarowania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia. Emeryci i renciści, którzy otrzymują PIT roczny tylko z ZUS, nie mają obowiązku składać dodatkowego rozliczenia rocznego. Jeżeli chcą jednak przekazać 1% swojego podatku, powinni złożyć PIT-37.

 

5.       Dziękujemy za życzliwość i wspieranie naszej wspólnoty zakonnej modlitwą i ofiarami materialnymi. Niech pokój i dobro bedzie towarzyszyło Waszym działaniom w nadchodzącym tygodniu,