33 Niedziela Zwykła – 14.11.2010 r.

I.                   W dzisiejszą niedzielę:

 

1.       Dziś modlitwą i ofiarami materialnymi składanymi do skarbon wystawionych przy wyjściach z kościoła wspomagamy Kościół prześladowany w Iraku. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

 

II.                W tym tygodniu:

 

2.       Zapraszamy na Apel Papieski  modlitwę o beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II ? we wtorek  na godzinę 21.00.

 

3.       Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o od godziny 15.00 w kaplicy okrągłej.

 

4.       Medytacja nad Słowem Bożym prowadzona przez Braci Kapucynów  – w czwartek o godzinie 19.00 w kaplicy okrągłej.

 

III.             Ogłoszenia inne:

 

5.       W dniu dzisiejszym członkowie Stowarzyszenia będą dyżurować w Sekretariacie św. Mikołaja w Poradni Rodzinnej po Mszach św. o 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 w ramach akcji  Pomocnik św. Mikołaja. Czekamy na Osoby, które chciałyby zasponsorować paczkę dla dziecka (koszt takiej paczki to 60 zł) W inne dni można taki dar złożyć w zakrystii  i kancelarii. Gorąco zachęcamy do tej cennej inicjatywy, aby okazać szlachetne serce wobec dzieci, którym potrzebna jest pomoc. W tym roku paczkami pragniemy obdzielić także dzieci z terenów powodziowych Lubelszczyzny. Zapraszamy również do włączenia się w tę inicjatywę rodziców, którzy chcieliby, aby paczkę dla ich dziecka przekazał osobiście św. Mikołaj. Można pomóc św. Mikołajowi, wszak rodzice najlepiej wiedzą, z czego ich dziecko najbardziej się ucieszy. Zgłoszenia także w Sekretariacie św. Mikołaja przez najbliższe dwie niedziele (21 i 28 XI) po Mszy św. o godzinie 10.00 i 11.30. Św. Mikołaj wręczy te paczki dzieciom 5 grudnia 2009 r. ? w niedzielę o godz. 14.30 w Amfiteatrze.

 

6.       Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości wyrażone modlitwa i ofiarami materialnymi wspierającymi prace remontowe w kościele i klasztorze. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy Waszym codziennym sprawom i pomaga żyć wiernie Ewangelii Jezusa Chrystusa.