Zaproszenie na spotkanie autorskie z Krzysztofem Ziemcem

Każdy w tej książce znajdzie coś dla siebie. ta ksiązka to :

– Opowieść o wypadku pana Krzysztofa, rekonwalescencji, bólu i cierpieniu jakiego doświadczył i  jego walce o powrót do normalnego życia. Może być ona dla nas niesamowita inspiracja do tego aby się nie poddawać, gdy nas samych dopadają trudniejsze chwile, zwątpienia. Historia ta uczy też jak najlepiej się zachowywać wobec cierpiących osób i jak ważne są relacje z  bliskimi osobami.

– Świadectwo wiary Pana Krzysztofa. Znany z mediów dziennikarz nie wstydzi się mówić o swojej wierze i wartościach. Dało to mi mocnego kopa by kontynuować moją działalność na rzecz promowania chrześcijańskich wartości 🙂

– Świadectwo życia pana Krzysztofa. W książce opowiada on jak ważna jest dla niego rodzina. Wzruszające opowieści o tym jak pan Krzysztof czyta codziennie dzieciom bajki i  ile serca w to wkłada i jak wielkim problemem było dla niego to, jak nie mógł uczestniczyć w życiu swoich dzieci po wypadku. Poruszyły mnie ciepło i miłość z jaką wypowiada się o swojej żonie. Ta książka powinna być obowiązkową lekturą dla wszystkich mężczyzn. Ilu z nas bowiem zamiast przytulić się do swoich dzieci i żony woli przytulić się do puszki z piwem i telewizora? Albo zwyczajnie nie wie jak się zachowywać, bo nigdy się tego nie nauczyło.